Ваш дохід від Ad-Pub Combo Pack!


Весь дохід в цій програмі ми отримуємо від Видавця. Дохід НЕ заснований на продажах пакетів новим членам, щоб робити виплати існуючим, так як з точки зору математики це не працює і ця схема може призвести до нелегальності бізнесу.

Унікальність продукту полягає в тому, що все, що ви витратите на Ad-Pub Combo Pack, ви отримаєте в подвійній кількості від ваших Рекламних Ресурсів (панелі), які включені в пакет, обраний вами.

Нові члени: Дозволяється купити тільки один Ad-Pub Combo Pack плюс панелі, максимально на суму $ 5 000 додатково, сума понад вважається «корпоративної продажем».

Існуючі члени: можуть купувати тільки панелі в кількості до $ 5000 кожна покупка (так як вони вже мають 1 Ad-Pub Combo Pack у своєму акаунті).

Корпоративна продаж: Будь-який продаж понад $ 5 000 вважається корпоративної продажем і перенаправляється до містера Kuldip Josun - представнику Vip продажів ВВ Internetional для підтвердження.

Стоимость Ad-Pub Combo Pack

Стандартный аккаунт


Примітки: Всі панелі, включені в перераховані вище пакети, вже кваліфіковані подвійним дублюванням. Все, що потрібно, запустити їх у роботу і почати отримувати дохід від Видавничої діяльності. Запуск панелі (redeem) позначає, що ви вступили у володіння простором на видавничому вебсайті і активно отримуєте дохід. Якщо панель не запущена, доходу немає, і ваші Рекламні ресурси, які ви купили, просто знаходяться в очікуванні. Панелі дійсний до запуску до тих пір, поки ви є активним членом. 
 
Make a Free Website with Yola.