Чи може людина сама, самостійно зняти з себе порчу?

Псування є одним з найпоширеніших наслідків зовнішніх негативних енергоінформаційних (енергетичних) наслідків. У сучасному суспільстві, в тому числі в інтернеті, не припиняються обговорення на тему: "Чи може людина самостійно зняти з себе порчу або без допомоги фахівців йому тут не обійтися?" Кожна зі сторін наводить різні аргументи на підтвердження своєї точки зору. Ось і я вирішив внести свій посильний внесок у справу встановлення Істини в даному питанні.

В рамках цієї статті я постараюся відповісти на наступні питання:

1. Чи здатна людина самостійно зняти з себе порчу?

2. Кожна людина чи ні?

3. Всяку псування чи ні?

Сьогодні з озвучених питань існує дві протилежні точки зору. У переважній більшості випадків нам кажуть, що людина не може, не в змозі самостійно зняти з себе порчу, особливо важку. Це може зробити тільки маг, цілитель, чаклун одним словом "спеціаліст в даному питанні. Більш того, існує думка, що знімати порчу самостійно (особливо важку) небезпечно - це може привести до ще тяжчих наслідків.

Які ж аргументи і підстави наводяться на користь цієї точки зору? Знову ж таки, в переважній більшості випадків їх не призводять взагалі. Іноді кажуть, що кожен повинен займатися своєю справою: машину водити - водій, знімати порчу - цілитель. Або щось ще в цьому роді. Ще пояснюють, що це дуже складно, для того щоб зняти порчу потрібно володіти великою, сильною енергетикою і т.п. Тобто самостійно "підчепити" порчу людина в стані, а ось самостійно зняти її - ну ніяк, "ніззя!"

А тепер, давайте просто спокійно поміркуємо. Чи відповідають Істині вишеозвученние установки? Якщо ні, тоді навіщо і для чого вони озвучуються і нав'язуються людям?

Для того, щоб відповісти на перше питання давайте згадаємо, що Всесвіт і Світ у якому ми живемо (як частина цього Всесвіту) побудовані й існують на основі закону Космічної Справедливості. У різних течіях і віруваннях цей закон називають по-різному: закон карми, доля, причинно-наслідковий зв'язок, закон відплати. Називають по-різному, але суть одна: "Що посієш, те й пожнеш". Подобається це комусь чи ні, але так є - посіяв погане, погане пожнеш, посієш добре - пожнеш хороше.

Начебто все зрозуміло і просто, але багато людей не розуміють і не можуть прийняти одне просте слідство, яке випливає із закону карми. Слідство це звучить так: абсолютно все, що кожен з нас на сьогодні у своєму житті має - і хороше, і погане-є наслідок його власних думок, емоцій, слів і вчинків. Іншими словами кожен з нас є автором свого життя. Розуміючи це чи ні, свідомо чи несвідомо кожен з нас творить власне життя, є і виступає її Творцем.

А раз так, значить і те що на будь-яку людину виявилася псування є результат його (цієї людини) дій (або бездіяльності). І він (ця людина) може, в змозі сам як автор і Творець свого життя виправити те, що його не влаштовує. Причому абсолютно кожна людина, без винятку.

Можна на це запитання спробувати подивитися і з іншого боку, як би з боку Бога, Творця, Всевишнього. Як би ми не називали то істота, силу або сили, які над нами, в даному випадку це не важливо. Важливо інше - ми всі (або майже всі) маємо на увазі, що Бог - це Вищий Розум, Вища Справедливість і т.п. - Інакше який же Він тоді Бог. А тепер подумайте і скажіть - було б розумно з боку Бога робити так, щоб людина самостійно "отримати" порчу міг, а самостійно зняти її немає? І було б це справедливо з Його сторони? По-моєму, відповідь очевидна.

Тому, я стверджую, що кожна людина, без винятку в змозі сам, самостійно зняти з себе будь-яку порчу, будь-якого ступеня тяжкості! Стверджувати протилежне - означає не розуміти основоположні закони нашого Всесвіту і хулити Бога!

Звичайно інше питання - це вміння самому зняти з себе порчу. А також уміння її не приймати взагалі. Захиститися від неї назавжди. Для цього потрібні певні знання. А вони (ці знання) у сучасної людини в більшості випадків втрачені.

Але навіть, якщо Ви спочатку зрозумієте, що в змозі самостійно зняти з себе будь-яку порчу, що Вам це під силу, це вже півсправи. Способи та методи неодмінно знайдуться.

Ну і наостанок кілька слів про те, навіщо і чому людям нав'язується точка зору про те, що людина сама не в змозі самостійно зняти з себе порчу. Я думаю, відповідь знаходиться на поверхні, він очевидний. Уявіть, що буде, якщо всі люди зрозуміють і навчаться самостійно знімати з себе порчу чи будь-яке інше наслідок зовнішніх негативних енергоінформаційних (енергетичних) впливів. Вони стануть вільніше і більш незалежним. Ну а хтось може залишитися без роботи.