Що ми не знаємо про секс? Дослідження, присвячені сексу, дозволяють виявити все нові і нові факти про нього. Ось підбірка фактів, встановлених зовсім недавно.

Секс зі скромною дівчиною 

 1. 
Емоційні жінки частіше відчувають оргазм. Як показало дослідження британських вчених, чим вище емоційний розвиток дівчини. тим більше задоволення від сексу вона може отримати. Якщо людина вміє справлятися з власними емоціями, то, значить, йому під силу отримати те, що він хоче.
2. Дорогий одяг збуджує. не секрет, що жінки люблять успішних чоловіків.Частково, це може служити поясненням того факту, що один і той же чоловік має різні шанси сподобатися одній і тій же жінці, будучи одягненим в дорогий костюм і костюм середньої цінової категорії. Цей факт легко пояснюється тим, що жінка підсвідомо вибирає такого чоловіка, який краще забезпечить її майбутнє потомство.

3. Чоловіки більше люблять їжу. ніж секс. Тенденція до цього спостерігається останні 10 років, і ось результат - сучасні чоловіки від їжі отримують більше задоволення, ніж від занять любов'ю.

4. Жінки люблять веселих. Як показують дослідження, найпривабливіша чоловіча риса - це почуття гумору. Саме веселих і здатних до самоіронії хлопців дівчата вважають найбільш сексуальними.

5. Горе від розуму. Встановлено, що чим вище інтелект жінки, тим складніше їй будувати відносини з чоловіком. Такі жінки рідше заміж виходять, рідше народжують дітей, і навіть рідше займаються сексом