Автор повiдомлення: Правозахісна кампанія

Дата повiдомлення: 6.02.2004 16:43

Ось ще одна стаття з приводу постачальників апаратури торсіонної зв'язку для ОЗУ Батуліна-Єгорова, "кришуемой" під вивіскою Міжнародної академії біоенерготехнологій Україні (МАБЕТ), заснованої самим Юрієм Батулін разом з Михайлом Курик.

Якимівський МНТЦ "ВЕНТ" був головний

організацією, яка організувала серійне виробництво апаратури торсіонної зв'язку в Києві, і забезпечивши методиками її застосування в "тортур режимах". Один з Київських співвиконавців - фірма «Спінор Інтернешнл», розташована за адресою пл. Святошинська 1, к. 98, Київ-115, 03115, керівник Анатолій Романович Павленко ("розсекречені" психотронними операторами Миколою та Ніною Єгоровими). Психотронні експерименти, формально заборонені поправкою до ст.6 Федерального закону "Про зброю" - психофізичний зброя (прийнята Державною Думою Росії 26 червня 2001 26 липня 2001 президент Путін В.В. підписав цю поправку) і донині тривають в Києві під дахом МАБЕТ.

СЕНСАЦІЇ тіньової НАУКИ,

або Спроба дослідження парапсихологічного буму

Олександр РОЖЕН

http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/198/17460/

Після того, як академіка Трохима Лисенка зняли з керівних посад в науці, серед учених ходив жарт, що Трохим Денисович подивився з презирством на борців за «наукову правду» і заявив: «Я - ВАСГНІЛ, я вас хню, я вас буду хніть». (Академічний фольклор.)

Інший академік, правда, що прославився не скандалами, а своїми науковими відкриттями, Лев Ландау не раз обурювався, якими низькосортними статтями заповнюються наукові журнали. Йому належить знаменита фраза про те, що навіть у кращому академічному журналі ДАН (Доповіді академії наук) 90 відсотків статей помилково або у всякому разі не має ніякої евристичної цінності. І це спостереження було зроблено в той час, коли в нашій науці працювали блискучі школи.

Але з тих пір багато води витекло. У нашій науці «попрацювали» лисенківці, борці з генетикою, кібернетикою і т. д. І що найсумніше, після себе залишили могутні «школи». Спадкоємці цих шкіл продовжують творити і понині. Чи треба дивуватися, що вчені країни, в якій працювала чверть дослідників світу, виглядають дуже блідо в світовому науковому співтоваристві - всього 3-4 відсотки цитованих у світі робіт належало радянським вченим у найкращі роки радянської науки.

Одночасно з надр нашої науки виходило безліч «відкриттів» - мильних бульбашок. Їх автори претендували ні мало ні багато - на революційний науковий і технічний переворот. Під завісу існування радянської влади працювали цілі концерни лженауки, на які відпускалися величезні кошти.

«Останні роки, - пише ленінградський експерт, який займався дослідженням тіньової науки, чл.-кор. АН СРСР Є. Александров, - я регулярно стикався з домаганнями на відкриття нових променів, полів, частинок з дивовижними властивостями. Вони, з одного боку, крізь все проникають, а з іншого - на все впливають. Промені всемогутні: і лікують, і вбивають - кому що треба. Забезпечують зв'язок на будь-яких відстанях. Впливають на клімат, здатні запобігати землетрусу, підвищують лактацію корів і врожайність зерна. Знижують потребу людей в їжі, а машин в паливі, але небезпечні для чужої бойової техніки і при цьому екологічно доброчинні. Словом, на смак будь-якого відомства. Не раз я читав звіти про подібні відкриття. Звіти, підписані оступінених вченими, і незмінно, цілком таємні. І я писав обурені рецензії, викриваючи безмежну невежественность авторів і тих, хто їм давав гроші. І лаяв останніми словами ідіотську секретність, плодяться мракобісся. Адже в умовах гласності знамениті N-промені Блондло прожили трохи більше року - їх закрив дотепний Р. Вуд. Тепер я бачу, що помилявся. Крім гласності, потрібно дещо ще: совість і мужність ».

До цих пір на сторінках ЗМІ сперечаються прихильники і противники парапсихології. Навіть ті, у кого ця тема не викликає особливого інтересу, не можуть не дивуватися шквалу популярності, який вона пережила на нашій пам'яті. Нерідко в цьому звинувачують журналістів. Мовляв, це вони «розкрутили» все.

Проте все не так примітивно просто. Ось вже більше 25 років я збираю матеріали з питання парапсихології. І з самого початку цього розслідування я натикався на факти, які говорять про те, що за так званими дослідниками парапсихології стоять могутні покровителі з КДБ, оборонного комплексу, навіть деяких академічних інститутів, де вчені з когорти «організаторів науки» дуже спритно маніпулювали науковими даними в своїх власних кар'єрних інтересах.

Перше підтвердження тому я отримав від московського дослідника Володимира Лефевра, який ще в 60-і роки займався в закритому інституті силових структур створенням тестів з визначення людей, здатних передбачити рішення іншої людини. У той час вся ця серія досліджень носила дуже утилітарний характер. Було видно, що якісь могутні організації, що займаються роботою з людьми, шукають нестандартні способи обробки «клієнтів». Я про це написав досить обережний за теперішніх часів нарис і віддав в «Юність» Борису Польовому. Мабуть, досвідчений редактор не відразу зрозумів, інтереси яких організацій зачіпає написане, бо він тут же заявив, що нарис негайно піде до друку. Однак він так і не побачив світ, а з подальших пояснень стало зрозуміло, що хтось із тодішніх «авторитетів» прочитав його і заборонив навіть торкатися цієї теми. Чимало інших подібних випадків переконало мене в тому, що за радянських часів існував подвійний стандарт: з одного боку, в пресі було дозволено лише лаяти все те, що називалося парапсихологією, а, з іншого, все, що могло хоч в якійсь мірі видаватися за дослідження на цьому напрямі тут же отримувало потужну матеріальну підтримку і закритий статус.

Багато з цих припущень підтвердилися, коли колишній депутат Верховної Ради СРСР останнього скликання чл.-кор. НАНУ Сергій Рябченко надав мені папку розслідування, яке було проведено Комітетом з науки і технологій Верховного Ради. Комітет спробував з'ясувати, як витрачалися кошти, що виділялися з бюджету, на різні парапсихологічні дослідження, що проводяться в рамках оборонного комплексу. Кошти, які виділялися на ці цілі по лінії КДБ, не потрапили в сферу розслідування Верховного Ради. Очевидно, документи з цього відомства можуть пролити додаткові відомості на уражені питання. Втім, і ті документи, які є в мене на руках, малюють досить виразну картину.

Біополе придумали не журналісти

У недавній публікації в «ДТ» один з адептів біопольових досліджень співробітник Інституту біохімії НАНУ доктор фіз.-мат. наук Юрій Левчук написав, що «біополе придумали журналісти». Однак якби вчені потрудилися звернутися до джерел, то виявили б, що цей термін ввів ще в 1913 році доцент кафедри біології Санкт-Петербурзького університету Олександр Гурвич. Він захоплювався фізикою, і Х-промені Рентгена надихнули його на введення цього терміна, яким він назвав якесь поле, яке начебто існує навколо живих істот. Гурвич вперше припустив, що все живе: клітини, мікроби, рослини, тварини обмінюються з допомогою цього поля інформацією.

Ідея була досить прогресивною. Однак біологи того часу прийняли гіпотезу колеги з кривою усмішкою і за свідченням очевидців пішли з доповіді Гурвича, навіть не дослухавши його.

Але виходець з Полтави виявився людиною наполегливою. Теорією він не обмежився. Гурвич почав проводити досліди. І до 1923 року опублікував сенсаційну роботу, в якій стверджував вже, що виявив феноменальне явище - корінці проростає лука посилають промені (Гурвич назвав ці промені метагенетіческімі), які змушують оживати знаходяться поруч мертві цибулини. Під цією назвою вони увійшли в усі енциклопедії. Навколо роботи виник колосальний переполох. Сам Гурвич об'їхав пів-Європи з лекціями про свої променях. У Відні його приймали, як тріумфатора.

До честі тодішньої науки, в Радянському Союзі до променів поставилися по-діловому. Школа видатного фізика Якова Френкеля теоретично обрахувала всі можливі варіанти фізичного випромінювання, яке може надсилатися живими істотами: людиною, тваринами, рослинами. Разом з теоретиками за роботу взялися експериментатори. Результат був невтішний - після ретельних експериментів промені не були виявлені. Більш того, Яків Френкель стверджував, що серед реально існуючих променів, відомих фізиці, ні один не може бути відповідальним за явище, яке нібито відкрив Гурвич.

Олександр Гурвич спробував опублікувати свої нові роботи в Києві в журналі Інституту ботаніки. Головний редактор журналу, чудовий український вчений Микола Холодний дав добро на друкування першої статті, а після отримання другої ввічливо, але наполегливо відповів ленінградському колезі, що той повторює результати, про які йшла мова в першій статті. Холодний настійно радив (цей лист зберігається в архіві НАНУ) Гурвич провести чистий фізичний експеримент, який дозволяв би стверджувати, що промені дійсно існують і тоді він негайно надрукує це повідомлення. Він помер у 50-ті роки з гірким відчуттям, що витратив життя даремно - головне відкриття життя так і не відбулося. Справа пробувала продовжити його дочка - доктор біологічних наук. Вона ставила досліди на грибкових культурах. Однак вони також не переконали колег у тому, що метагенетіческіе промені реально існують.

Головний висновок від знайомства з епопеєю Гурвича - здорова творча атмосфера, яка існувала тоді в нашій науці, не привносила в пошук істини жодних сторонніх інтересів. У ті роки вчені різних напрямків - біологи, фізики - досить швидко об'єднувалися і допомагали знайти відповідь на важке запитання. Відповідь став особистою трагедією для Олександра Гурвича, але негативну відповідь - теж відповідь.

Парапсихологія «нової хвилі»

Відродження інтересу до біополю в післявоєнні роки зумовило кілька обставин, які наклалися один на одного. П'янке повітря свободи, проник до нас разом із реформами Микити Хрущова, відродив пошуки «дороги до храму». Покоління, з дитинства виховані в дусі безбожництва, відродження релігії зрозуміли по-своєму - вони почали шукати матеріальне підтвердження духовним явищам, про які прочитали або чули з священних писань. Насамперед необхідно було перевірити матеріальність духу. Біополе, як якась матеріальна субстанція, яка підтверджує наявність духу, для цього підходила найбільше. Ось з неї і почали.

До цього часу в мощі науки ніхто не сумнівався. Питання ставилося так - завдання треба тільки поставити, а вирішити її наші вчені зможуть! Думка церкви про те, що дух безтілесний і самі досліди блюзнірські і єретичні в своїй основі, нікого не збентежило. Судячи з усього знайшлися і в силових структурах гарячі голови, які вирішили, що така матеріалізація духу принесе державі велику користь. Далі події розгорталися за відомою схемою - всі дослідження були визнані роботою державної ваги, вони були вкрай засекречені, цензорам були дані найсуворіші вказівки не пропускати в пресу жодних повідомлень на цю тему.

Робота органами проводилася за схемою, яка чудово виправдала себе з іншими модними новинками, наприклад, з карате. Згадайте - це модне нововведення спочатку заборонили. Норовливих посадили. Кращих інструкторів залучили до органів, поки там не освоїли всі досягнення, а потім вигнали за непотрібністю. Так само події розвивалися і тут. Найбільш яскраві представники, хто заявляв про свої парапсихологічних даних, зникали в закритих лабораторіях. Тут проводилися експерименти. Але тут кадебісти зіткнулися з непередбаченим - нашенськи парапсихологія виявилася горішком міцніше, ніж японське карате. Крім того, в лабораторіях над цією темою працювала, як правило, нова когорта «дослідників» - хитрих, прекрасно розуміють свою вигоду і чудово вміли «навішати на вуха локшину» про те, що «наука знає багато гітік».

Вони повели дослідження в кращих традиціях академічної науки, вимагаючи час на фундаментальні дослідження, на теоретичні розробки і т.д. Вони затягували досліди, писали липові багатотомні звіти. Дослідження тягнулися роками. Тим, хто сумнівається затикали рота посиланнями на епопею боротьби з генетикою і кібернетикою. Надсекретність давала можливість відбитися від «занадто розумних» скептиків. Зрештою для начальства завжди можна було показати кілька «дослідів з впливу» за допомогою професійних гіпнотизерів. Було відпрацьовано і кілька фокусів з пінг-понговий кулькою, який нібито літає між руками екстрасенса; з коробкою з-під сигар, яка рухається під впливом «полів» руки. Ці чергові досліди «фахівці з біополя» в 70-і роки демонстрували багатьом перевіряючим. Пізніше анатомія цих «дослідів» була знята на кіноплівку і не раз демонструвалася у фільмах.

Однак скільки не потішалися над цими «дослідами» наші найбільші фізики, фізіологи і навіть професійні циркові фокусники, високі комісії і прихильники продовження експериментів не помічали викриттів і наполегливо посилалися на своїх корифеїв. Складалися підтасовані протоколи, які підписувалися зацікавленими особами. Ось як описав свою участь у таких перевірках чл.-кор. АН СРСР Є. Александров: «Меня долго витримували на підході до засідання, кажучи, що воно відкладається. А потім сказали: «Ідіть швидше, вже все закінчується».

Я тихо зайшов до зали і сів на вільний стілець. Поважного вигляду доповідач явно закінчував виступ. «Підіб'ємо підсумок, товариші, - звернувся головуючий. - Ми не сумніваємося, що платимо вам не дарма. Завдання міністра ми виконали. Закінчуємо ».

Всі заворушилися. Але тут постало людина поруч з головою: «А я вважаю, що так закінчувати не можна. Ось тут говорили про плани, про дослідження, а у нас є готова продукція! У мене на руці механічний годинник. Якщо їх піднести до будь присутньому, то двоє з трьох відразу відчують їхню дію. Коли їх піднесли до п'яниці у черзі за спиртним, він відразу пішов, сказавши, що йому не потрібна горілка. Товариші! Цей годинник замінюють екстрасенса! Ми не знаємо, як вони діють. Це питання до науки. Але ми вміємо їх робити. Секрет у формі корпусу, в кольорі і в кабалістичних знаках. І ми готові до масового виробництва таких годин! »

- Ми, - сказав голова, - приймаємо до відома це дуже цікаве повідомлення, щоб надалі вивести по ньому рішення ... »

Так в протоколі я опинився, а в натурі не був. Досвідчені люди мені пояснили - простий апаратний прийом блокування небажаного учасника. І порадили: кинь це справа - зімнуть. Адже великими грошима пахне, особливо тепер, коли їх у готівку можна перекладати.

Чутки про створення психотронної зброї

У 80-ті роки чутки про практичні результати парапсихологічних експериментів стали поширюватися досить широко. Говорили про те, що вони вже нібито дозволили створити найпотужніше психотронное зброю. Деякі представники академічної науки теж не соромилися відрізати собі шматок від ласого парапсихологічного пирога. Радіофізик академік Гуляєв за допомогою професора Еммануїла рочки розгорнули дослідження тепловидения і мозкових хвиль. Коли Годик показував мені ці експерименти, я висловив йому свої сумніви. Професор, щоб підвищити, мабуть, значимість своїх досліджень, «проговорився», що вони проводяться на замовлення КДБ. Однак тут же «схаменувся» і повідомив мені, що якщо я десь згадаю про це, він заявить, що нічого подібного не говорив.

Дозована інформація про парапсихології, що проривається у відкриту пресу, зробила свою справу. До того моменту, коли цензура відкрила шлюзи, преса і читачі вже були готові до того, що вони ось-ось познайомляться з дивом. Їм пред'являть ті великі досягнення, різноманітне психотронное зброю, парапсихологічні методи лікування, способи літати за допомогою сили волі і так далі. Чи треба дивуватися, що коли з'явився Кашпіровський зі своїми жахливими дослідами і Чумак зі своєю зарядкою води через екран телевізора, народ готовий був прийняти будь-які фокуси.

Свобода показу продемонструвала головне, що здатна продемонструвати свобода, - «король голий». Досхочу насміялися над шанувальниками Чумака. Навряд чи зараз Кашпіровський збере бажаючих хоча б на один сеанс.

Тепер можна спокійно озирнутися і прочитати документи, які доводять, що інтерес до містики не був просто захопленням безкорисливих дослідників. Це була добре спланована індустрія, яка відкачувала з кишені держави, тобто, з нашої з вами кишені, вельми солідні гроші.

Росія знову може стати батьківщиною слонів

Буквально в останні місяці існування СРСР, коли узи секретності ослабли і можна було зайнятися розслідуванням діяльності усіляких організацій, які раніше були зовсім непідконтрольні, в Комітеті з науки і технологій Верховного Ради вирішили перевірити, на що витрачалися кошти, що виділяються ДКНТ СРСР для Центру нетрадиційних технологій. У цей час звідси, завдяки добре організованій «витік інформації», в засоби друку проникали відомості про те, що тут відкрито новий вид випромінювань - торсіонні поля. За твердженнями генерального директора ЦНТ Акімова саме ці поля пояснюють все те, що безуспішно намагалися пояснити за допомогою біополів; парапсихологічні явища, левітацію, передачу думок на відстані і т.д.

Багато прихильників традиційної парапсихології зустріли в штики єретиків з їх торсіонними полями. У всякому разі в даний час в цьому середовищі спостерігається серйозний розкол. Але сили у двох гілок цього напрямку, звичайно, не рівні. Компанія, яка займається дослідженням парапсихології, в основному складається з одинаків, людей без засобів. «Торсіонщікі» не випадково відразу ж ідеологічно відділилися від парапсихологів - їм було не по дорозі з цими більше поетами, ніж діловари. «Дослідники» торсіонних полів відразу ж знали, чого вони хочуть від науки. Вони готові були ризикувати по-крупному.

Ученим, залученими до експертизи роботи ЦНТ, відкрилися дивовижні речі. Від перспектив, які обіцяли здійснити ці хлопці, буквально захоплювало дух. Прочитавши лише кілька пунктів з «Основних напрямків досліджень на 91-95-ті роки», над якими працював Центр нетрадиційних технологій, провідні фізики країни схопилися за голову. Дійсно, реалізація нехай навіть одного з них обіцяла буквально революцію у фізиці і робила країну наймогутнішою в світі. Не дивно, що одна з московських газет патетично написала про те, що це не страшно, що Росія зараз відстала в чому, але вона попереду планети всієї в дослідженні таємної зброї росіян - торсіонних полів. Ось тільки дослідження завершаться - і до ніг цієї країни впаде весь світ. Тих, хто хвилюється за долю Україну в зв'язку з цим шквалом застосування науки, можна заспокоїти: не бійтеся - за визнанням самих московських авторів цього напряму (які вони зробили під час недавньої лекції в Київському планетарії) українські «торсіонщікі» в цьому питанні тримають у своїх руках контрольний пакет. Ось тільки які дивіденди будуть отримані в результаті, судіть самі.

Перш давайте познайомимося з тим, на що претендують члени ЦНТ. Я наводжу лише кілька навмання вибраних пунктів з їх плану:

1 Виявлення військової техніки та об'єктів за допомогою торсіонних полів в космосі, у повітряному просторі, на землі, під землею і під водою.

2. Дальнє дистанційне поразка військової техніки та об'єктів за допомогою торсіонних випромінювань.

6. Створення силових рухових установок на торсіонних принципах.

7. Розробка методів і засобів розвідки і контррозвідки на принципах торсіонних полів.

9. Дистанційне психофізичний вплив на війська і населення торсіонними випромінюваннями ...

Чи неправда - здорово? Я не наводжу подальших пунктів цього плану. Повірте - вони не менш захоплююче. Немає жодної проблеми на землі, у космосі і в суспільстві, яку не могли б вирішити торсіонні хвилі. І що цікаво, це той випадок, коли на план дуже швидко знайшли кошти. Міноборонпром (ла з чуток і інші відомства, серед яких було і КДБ) не став скупитися. Необхідні для досліджень кошти були щедро надані заявникам ...

Як випливає з «Довідки», наданої до Верховної Ради чл.-кор. АН СРСР Є. Александровим, «з січня 1990 р.« Центр »формував п'ятирічну програму з обширною кооперацією по різних відомствах. З одним МОП він погодив програму на 23 млн., а всього «Центру» виділено з боку ДКНТ і ВПК 500 млн. рублів ... З проблеми «торсіонні поля» має кооперацію більш ніж з 20 установами. Акімов постійно посилається на зв'язку з Академією. Але за моїми відомостями його активно підтримує тільки В. І. Трефілов ».

У «додатку 1» дається складу основних виконавців з проблеми «торсіонні поля, засоби і технологія» (установа і курирующее роботу особа). Нижче наведу з довгого списку тільки наукові установи України:

1. Інститут проблем матеріалознавства АН УРСР, ак.

В. І. Трефілов.

4. Інститут фізики АН УРСР, д.ф.-м.н. М. В. Курик.

5. Чернівецьке відділення Інституту проблем матеріалознавства АН УРСР, чл.-кор. АН УРСР М. В. Курик. (Примітка: звання М. В. Курика в різних місцях документа дається по-різному. - Авт.)

6. Інститут теоретичної фізики АН УРСР, Львівське відділення, ак. І. Р. Юхновський.

7. Головна астрономічна обсерваторія АН УРСР, к.ф.-м.н. А. Ф. Пугач.

Оцінку роботі ЦНТ і його досягнень дали члени комісії експертів провідних фізиків, яка була створена Верховною Радою. Наведу кілька витягів з їх доповідних записок:

«З середини 80-х років, - пише чл.-кор. АН СРСР Є. Александров, - оборонні відомства і КДБ фінансували розрізнені псевдонаукові закриті розробки, крутилися навколо проблем зв'язку, зброї, немедикаментозного впливу на людей. У 1985 році відбулося об'єднання різних груп: їх вписали до постанови СМ. При ДКНТ утворений «Центр нетрадиційних технологій» на чолі з генеральним директором канд. техн. наук А. Акімовим. У повідомленні про розвиток робіт центру Акімов говорить про двох періодах: 25 років «фундаментальних» робіт і останнє десятиліття - активне впровадження «відкриттів» в практику ... Це вже апофеоз падіння ... Що це - безмежний цинізм або патологічна безграмотність вузького фахівця? »

«Виступ А. Е. Акімова, - доповнює картину професор А. Ансельм, - на тему про« спінорно »або« торсіонних »полях викликає крайнє здивування ... Виступ з абсолютною очевидністю демонструє повну безграмотність і професійну некомпетентність А. Е. Акімова в питаннях фундаментальної фізики, обговорюваних в доповіді. Справа навіть не в величезній кількості елементарних теоретичних помилок. З тексту цілком очевидно - і це найсумніше - що автор не має ні найменшого уявлення про необхідний рівень наукових досліджень, коли мова йде про пошук нових фундаментальних взаємодій. Число прикладів, що ілюструють це, настільки велике, що не знаєш, який вибрати ... »

На підставі висновків експертів, які познайомилися з роботою Центру нетрадиційних технологій, бюро Відділення загальної фізики і астрономії АН СРСР констатувало:

- Домагання ЦНТ на відкриття нового фундаментального «дальнодії» неспроможні, суперечать численним прямим експериментів, порушують обмеження, що випливають з достовірно встановлених фактів і законів фізики;

- Немає доказів достовірності вихідних з ЦНТ повідомлень про нові явища; значна частина висновків ЦНТ спирається на експерименти за участю так званих «екстрасенсів»;

- Публікації та виступи співпрацювали з ЦНТ авторів (тт. Охатрин А.Ф., Чернець-

кий А. В., генеральний директор ЦНТ Акімов А.Є. та ін) виявляють некомпетентність в уражених питаннях.

Бюро відділення загальної фізики і астрономії АН СРСР кваліфікує ситуацію з ЦНТ як рецидив організованою лженауковий активності, що виникла в обстановці зловживання секретністю («закрита наукова тема») і безконтрольністю розподілу коштів у відомчій науці. Діяльність ЦНТ навколо «нетрадиційних полів» має ознаки великомасштабної афери ...

«У попа була собака.

Він її любив ... »

Вміємо ми робити оргвисновки. Наказом Акімов був звільнений з посади генерального директора ЦНТ ...

Втім, йому це було тільки на руку. Відповідно до установчого договору Міністерства атомної енергетики і промисловості та Інноваційного ради було створено мале інноваційне підприємство «Вент». Генеральним директором цього центру призначено, як ви вже здогадалися ... А. Акімов. При цьому всі фахівці, які раніше працювали по спінорно-торсіонним методам і засобам в Центрі нетрадиційних технологій, перейшли в «Вент».

А. Акімов, частенько навідується до Києва, розповідає на своїх лекціях про «досягнення», посилаючись на підтримку і широкий розворот досліджень з торсіонним полям в українських наукових установах.

І пісню співає до болю знайому - ми першими в світі відкрили щось, що дозволить нам завтра бути попереду планети всієї. Приєднуйтесь, виділяйте гроші на нашу науку і завтра ви будете вантажити апельсини бочками. Загалом, живий курилка і абсолютно непотоплюваний! І, головне, в своєму репертуарі.

 

Автор повiдомлення: Олексій В.

Дата повiдомлення: 9.02.2004 7:04

У 1999 році Веховної Рада України розглядала питання про технічні системах прихованого біоенергоінформаційного впливу, і народні депутати виступали з ініціативою звіту відповідних українських спецслужб з приводу стоїть на озброєнні спецтехніки та її використання. Як нам відомо, дана ОПГ ніколи не була штатним підрозділом спецслужб (хоча "психотропні" покидьки не гидуватимуть дати зрозуміти що вони "агенти КДБ"), але знаходиться "під дахом" київської філії Міжнародної академії біоенерготехнологій Україні (МАБЕТ).

Є приміщення в Києві, штат технічного персоналу, що підтримує техніку в робочому стані, штатні оператори психотронної апаратури, одержуючі зарплату із засобів, отриманих злочинним шляхом (здирством і шантажем, а також "заказухою"). Є також контингент любителів "астральних контактів" і "астрального караті", дальньої енергоінформаційної розвитку (ДЕІР), нейролінгвістичного програмування (НЛП), зомбування, яким штатні оператори надають можливість спробувати себе в якості пси-оператора або послухати, як іде процес знущань над жертвами біоенергоінформаційного впливу. За своєю суттю це тоталітарна секта сатанистского толку, яка групується навколо бандитів-вимагачів, власників апаратури психотронної впливу - генераторів торсіонної зв'язку.

Нинішній ватажок ОПГ Микола (справжнє прізвище або псевдонім - Егоров) і його співмешканка Ніна працюють пси-операторами питочнікамі ще з часів радянського проекту "Розробка принципів, методів і засобів дистанційного безконтактного керування поведінкою біологічних об'єктів", розділи "Лава-5" і "Русло -1 "(виконувався по закритому постановою ЦК КПРС і СМ СРСР від 27 січня 1986 року № 137-47). Спеціалізується на пси-технологіях придушення особи тривалими тортурами c використанням генераторів торсіонної зв'язку і методиках доведення до суїциду. Постачальником торсіонних генераторів є фірма «Спінор Інтернешнл», розташована за адресою пл. Святошинська 1, к. 98, Київ-115, 03115, керівник Анатолій Романович Павленко ("розсекречені" психотронними операторами Миколою та Ніною Єгоровими).

Багато невмотивовані самогубства за дивних обставин - результат "біоенергетичних" злочинів і експериментів, що здійснюються учасниками даної ОПГ.

Серед жертв психотерору - кияни Валентин Прокопенко, Борис Жихарев, Борис Котляр, В'ячеслав Бабич. Для захисту свого права на життя громадяни України та Росії об'єдналися під егідою російського комітету «Захисту жертв психотронної терору». Створив комітет капітан медичної служби у відставці Іван Беркутів з підмосковного Зеленограда. Комітет склав список з шестисот з лишком жертв експериментів на людях тільки на Україну.

Наведемо думку російського експерта Сергій Ворошилова, розробника поправки до ст.6 Федерального закону "Про зброю" - психофізичний зброя (прийнята Державною Думою Росії 26 червня 2001 26 липня 2001 президент Путін В.В. підписав цю поправку):

"Склалася вражаюча ситуація: є новий вид злочинності, якому люди нічого не можуть протиставити! Офіційними ж властями ця проблема замовчується. Рік тому вийшло доповнення до" збройової "статті, проте до цих пір в правоохоронних структурах не створено підрозділ, який займався б саме цим видом злочинів ...

Основна маса людей сильно недооцінює небезпеку цього виду зброї. Можу запевнити вас, що володіння їм дає просто необмежені можливості. З його допомогою можна позбавити людину життя, довести його до самогубства або божевілля. При цьому - майже нічого неможливо довести. Злочинці залишаються безкарними. "/ Таємне суперзброю у справі?" АиФ на Єнісеї "інтернет-версія, # 1 (1159) 09/01/2003 /

http://www.aifne.ru/article.php?id=1257&abs_nu ...

______________________________________________________________________

Київська організоване злочинне угрупування Миколи та Ніни Єгорових

(Група садистів-психотехнології, що діє в Києві з початку 90-х років).

__________________________________________________________________________________

За приблизною оцінкою одного з учасників київської ОЗУ жертвами цих експериментів стали близько 200 осіб. У постійному складі ОЗУ близько 20 осіб, у тому числі пси-оператори та технічний персонал для підтримання генераторів торсіонної зв'язку, що залишилися від "спільних робіт" з МНТЦ "ВЕНТ", м. Москва (див. Додаток 1). Контингент "любителів" складається з пари десятків молодих людей, яких Єгорови втягнули в свою секту на грунті інтересу до "астральним контактам" і "астрального караті", подальшого енергоінформаційного взаємодії (ДЕІР), нейролінгвістичного програмування (НЛП) і зомбуванню. Цих самих людей використовують для разових завдань і створення масовості під час "вільних полювань" в місті. Є помещеніне "фірми торсіонної медичної техніки", а також приміщення курсів "ДЕІР" за адресою Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська) ,71-б

Тел.: (044) 227-64-75, Тел. / факс: (044) 268-02-56.

Про історію та методах роботи секти можна подивитися матеріал Юлії Холодовий. По суті це легалізована розробники психотехнологій зомбування і придушення особистості з "проекту Дружба" / Зловісне чарівність ДЕІР, Парламентська газета "№ 218 (849), 20 листопада 2001р. / Http://www.pnp.ru/pg_nomers/25351.htm

"Просунуті слухачі" курсів на третьому ступені ДЕІР за окрему плату можуть на "клубних заняттях" потренуватися в "астральних контактах" і "астральному карате" з використанням генераторів торсіонної зв'язку в якійсь київській фірмі "торсіонної медичної техніки", на якій базується ОЗГ.

Ватажки ОЗУ постаралися поставити справу на комерційну основу беручи також замовлення на "розробку" клієнта від зацікавлених осіб (зведення особистих рахунків, усунення конкурентів по бізнесу і т.п.)

ОЗУ час від часу відчуває труднощі з фінансуванням, тому розцінка на роботу пси-оператора "промивальника мізків" всього лише 25 гривень на добу. Ця робота не вимагає навичок безпосередньої взаємодії з генератором торсіонної зв'язку, що викликає у "клієнта" сильні больові відчуття в різних частинах організму і акупунктурних точках, тахікардію, і може проводиться навіть з домашнього телефону звичайним з'єднанням з багатоканальної офісної АТС фірми. Для такої роботи, як правило використовуються оператори жінки - крікухі.

Зовсім інша справа - робота пси-оператора "питочніка". Тут потрібні спеціальні прийоми управління власним біополем, навички роботи з апаратурою в "тортур режимах".

Ватажки і "головні фахівці" київської "психотронної" ОПГ.

Колишній керівник і творець ОПГ: Григорій Давидович (прізвище невідоме) на прізвисько парна. Чоловік 60-65 років, зріст близько 175, лисий, сивий, c гачкуватим носом. У 1993-94 р. їздив на білій "Волзі" ГАЗ-21. Брав участь у "вільних полюваннях" в місті. Творець циклу лекцій з методиками психотронної терору, керівник курсів по зомбуванню і психотерору.

Психотронних оператор "питочнік": ім'я - Микола (55-60 років). Видається лікарем Миколою Єгоровим, іноді - полковником міліції Савченко (нібито з Київського обласного управління). Найнебезпечніший з психотронних покидьків - керівник та ідейний натхненник. Взаємовідносини з колишніми "сектантам" учасниками експериментів будує на шантажі. Під час сеансів катувань дзвонить їм, вимагає, щоб вони взяли участь в "груповому згвалтуванні" і загрожує в разі відмови. Наприклад, серед ночі вимагав від молодої учасниці ОЗГ, яка вийшла заміж і "зав'язала" (проживала на Русанівці), щоб вона по старій пам'яті приділила свій час знущанням над черговим "клієнтом". Маніяк і закоренілий садист, який отримує величезне емоційне задоволення від тортур. Вважає себе видатним парапсихологом і майстром "астрального караті" (тортурні режими торсіонної зв'язку). Практикуються психотехнології - "групове згвалтування", "момент істини" (призупинення тортур для підпорядкування своїм командам), позбавлення сну, доведення до самогубства, поєднуються з сильним і тривалим больовим впливом на акупунктурні точки і окремі частини тіла ("електричний стілець", "ножі "," асфіксія "," дуботолк "," повітряна тривога "), можуть бути підтверджені з незалежних джерел - жертвами, а також і колишніми учасниками і свідками експериментів. Має на рахунку кілька людей, що покінчили життя самогубством. У 1997-1998 р. в контекст зомбування включав підбурювання до вбивства президента України - "Убий Кучму!" (Наслідуючи провокаторам сталінських часів).