Хто може стати жертвою чаклуна?

Не кожному чаклун здатний нанести шкоду, не кожного може підпорядкувати своїй волі, не всякий підвладний його чарам. За якими ж ознаками людина з недобрими намірами обчислює потенційну жертву?

Якось прийнято вважати, що у чаклунів на те є особливе чуття, якийсь інтуїтивний дар. Але це далеко не так. Було б правильніше назвати це даром проникливості. Колдун - дуже тонкий психолог. За ледь вловимим рухам він безпомилково вгадує потрібного йому людини. Будь жест, поза, напрям погляду містить глибинну інформацію про внутрішній стан людини, її бажання і наміри.

У кожного з нас є зона або територія, яку ми ревниво охороняємо від вторгнення. Яким чином ми захищаємо цю область, як реагуємо на зовнішні зазіхання - все це можна наочно побачити, прорахувати і використовувати в корисливих цілях. Розрізняють чотири яскраво виражених зони, всередині яких діє людина. Це зони:

1) інтимної близькості,

2) особистої близькості,

3) соціального контакту,

4) громадської дистанції.

Колдун і жертва взаємодіють в межах третьої зони на відстані від 130 сантиметрів до 3 метрів. Жертва схильна розташовуватися на більш далекому від свого співрозмовника відстані, в той час як чаклун прагне скоротити його до мінімуму, до кордону особистої близькості. Жертва чуйно реагує на вторгнення в її простір і подає безперервні сигнали напруги: погойдування або постукування ногою, розгойдування з одного боку в бік. Далі слід загрозлива серія сигналів: очі прикриваються, підборіддя наближається до грудей, плечі опускаються нижче і висуваються трохи вперед. І, нарешті, спроба непомітно відсунутися закінчується тим, що людина мало не демонстративно покидає свою територію.

В аудиторії, бібліотеку, ресторані, в будь-якому багатолюдному місці ми наражаємося на небезпеку психологічної, безсловесної атаки. Захист особистого простору в такій ситуації вимагає специфічних сигналів на мові тіла, відповідних поз або жестів, а також вибору місця. Потенційна жертва постарається зайняти місце якомога далі від людей. Вона прагне усамітнитися, віддаляючись від інших, і розташовується на краю стола, щоб інша людина, яка сяде за стіл, зміг би сісти від неї якнайдалі. Жертва ніколи не спробує зайняти весь стіл і вже точно не сяде в центрі столу.

Аналогічним чином займаються місця на лавках у парку: жертва завжди сяде на край. Вона захищає своє усамітнення, погоджуючись піти на поступки іншим людям, але утримуючи їх на відстані.

З усіх частин тіла, які використовуються для передачі інформації, очі є найважливішим і найбільш пристосованим механізмом передачі самих тонких нюансів.

Маючи справу з незнайомими людьми, ми уникаємо пильної розглядування. Погляд, який затримується на нас більше 3 секунд, вважається непристойним. Але таким же є й повна відсутність уваги. Людина, яка боїться придушення, остерігається агресії, навмисно ховає очі, відводить погляд убік. І тим самим виявляє свій страх.

Влітку жертва відчуває себе впевненіше. З'являється можливість ховати страх за сонцезахисними окулярами. Людина, яка носить темні окуляри, відчуває себе захищеним. Але це самообман.

Напрямок погляду також має величезне значення. Потенційна жертва при розмові найчастіше дивиться вниз вліво, коли прислухається до своїх відчуттів або веде внутрішній діалог, або ж вниз вправо, що вказує на пригнічений, навіть депресивний стан. Чим і поспішить скористатися наглядова чаклун.

Як відомо, страх притягує насильство. І як би ми не намагалися приховати його, він кричить у наших позах, ході, жестах, поставі, в кожному фізичних зусиллях.

На що передусім звертає увагу людина, що бажає вам зла? Погляд. Ви його ховаєте. Боїтеся. Поза: ноги стиснуті, руки схрещені на грудях, голова втягнена в плечі і опущена. Ви чекаєте нападу і намагаєтеся захиститися. Йдете по вулиці: згорбилися, хода невпевнена, руки сховали в кишені, на обличчя натягнули маску байдужості. Таким чином, ви впевнені, що всіх ввели в оману.

Правда, постава і хода видають вас з головою. Ви знову боїтеся. Їдете в ліфті, втиснувшись у кут, в тролейбусі - сховавши погляд у книгу або газету. Опинившись в малознайомим суспільстві, не знаєте, куди подіти руки. Тулиться до стіни, щоб знайти стійкість і примарне відчуття безпеки. Ви не можете розслабитися навіть у колі близьких друзів. Ви скуті і замкнуті, незважаючи на те що бовтаєте без угаву. Ваша поза неадекватна тому, про що ви говорите. І вам тільки здається, що оточуючі нічого не помічають. Помічають, але не показують виду і, дай Бог, не скористаються вашою беззахисністю. А людина недоброї волі тільки того і чекає, вас-то він і шукав. Але навіть якщо ви зумієте підпорядкувати собі своє тіло, змініть мову рухів тіла і навчитеся дивитися співрозмовнику в очі, не сподівайтеся на те, що вас не побачать, не помітять і не заподіють вам шкоди. Ваш страх залишиться в вас, і цього не можна приховати. Просто не бійтеся, і з вами ніколи нічого не трапиться.

Хто схильний псування?

Розглядаючи енергетичне поле людини, треба сказати також, що люди за станом енергетичного поля діляться на кілька категорій.

Відчувають будь нездужання люди, у яких енергетика ослаблена, - початкова група.

До другої групи належать люди, не здатні відчувати свого біополя.

Наступна категорія людей здатна відчувати не тільки своє біополе, а й біополя інших людей, тварин, що оточують їх предметів. Це і є екстрасенси.

Четверта категорія людей здатна концентрувати енергію і направляти її на будь-яку людину, тварини, предмет. Це цілителі, знахарі, чаклуни, відьми, шамани.

Люди п'ятої категорії можуть управляти розмноженням клітин свого організму (тільки не статевих).

До шостої категорії відноситься нечисленна група людей, вони можуть керувати спадковістю, тому що здатні здійснювати контроль за розмноженням статевих клітин. Люди, що стоять на сьомий ступені, здатні контролювати психіку інших людей, що стоять на нижчих щаблях.

Восьма ступінь - найвища - включає людей, що володіють могутньою силою, здатною і творити, і руйнувати. Люди цього рівня можуть переміщати предмети в просторі, можуть переміщатися самі, володіють даром ясновидіння.

Чим більше енергетики в людині, тим він здоровіше і тим більш здібні як цілитель і екстрасенс, який в силах зцілити від псування і пристріту. Даючи визначення дієслова наврочити, пояснюємо, що "наврочити - це значить похвалами, пророкуванням чогось хорошого накликати погане"

Екстрасенси кажуть, що не очі самі по собі є безпосереднім інструментом, яким користується людина при нанесенні шкоди іншій, і дають таке пояснення. Побачивши когось очима, ми відчуваємо іноді почуття антипатії до якоїсь людини. Ці почуття з нашої свідомості передаються в прихований, дрімаючий ділянку мозку, в підсвідому його частина, яку називають епіфізом, або, як ще визначають, третім оком, що є одним з найважливіших органів нашого біополя, вищим його енергетичним центром, вище якого лише сам Господь Бог - Вищий Космічний Розум. Саме звідси випускається "чорна стріла" пристріту.

Біоенергетичні вібрації неприязні і ненависті, кажуть біоенергетики, більш сильні, ніж вібрації заздрості, ненависть більш агресивна, а заздрість більш конкретна. При ненавмисному пристріту уражається кілька чакр. При псуванні - свідомій шкоді - уражається більшість чакр (не менше чотирьох).

Порчу - пристріт, наговір прокляття і т. п. - Можна визначити наступним способом, який рекомендують нам екстрасенси. Треба взяти велику ємність з дерева, глини або олова і три сірники. У ємність треба налити води. По черзі спалюючи сірники, перехоплюйте їх за обвуглені кінці. Коли полум'я підійде до пальців - киньте сірники в воду. Якщо вони не потонуть - псування немає. Хоча б одна потонула сірник означає наявність негативного впливу.

Останнім часом біоенергетики почали говорити про нову хворобу, в основі якої лежить псування, СХУ - синдром хронічної втоми. Американський вчений Боллз у своїй книзі пише, що найбільш помітним її симптомом є постійна втома. Іо це більше, ніж хронічна втома, бо хворі виснажені і спустошені до краю, і крім того, є й інші дуже неприємні симптоми: жар, озноб, ангіна, хворобливі відчуття в області шиї, під пахвами, у паху, слабкість і біль в м'язах, біль у суглобах, безсоння, сплутаність свідомості - забудькуватість, неуважність, дратівливість, депресія і нездатність приймати будь-які рішення. Сюди ж відноситься боязнь світла.

Боллз каже, що якщо хворий нарахував у себе не менше восьми симптомів, то це СХУ. П'ять-менш п'яти - мова може йти про щось інше. Він же вважає, що людина втомлюється не стільки від самої роботи, скільки від роботи такої, яка не приносить морального задоволення. Цей заново відкритий синдром, який називають, як ми вже говорили, біоенергетична підвіска, простіше кажучи, є тією ж самою псуванням чи пристрітом, сюди ж останнім часом почали додавати зомбування.

Злісне діяння людини - наведення порчі - великий гріх, який карається Богом.

Екстрасенси кажуть, що такої людини "садять в енергетичну в'язницю": надягають на нього кілька енергетичних шарів темного кольору. Це призводить до викривлення хребта, і тому є у деяких екстрасенсів підозра, що наведенням псування на людей можуть займатися горбаті і просто сутулі люди. Екстрасенси стверджують також, що за одну порчу людина отримує покарання пеклом, його посилають туди на період в 3 - 4 пекла. А один пекло дорівнює 4 - 9 років після смерті тіла. Душа чаклунів після смерті переселяється в тіло лисиці, кішки, вовка, собаки та ін тварини. Людина, що наводив порчу, йде відразу в 9 -35 шари пекла, в залежності від тяжкості скоєних ним гріхів. А шарів в пеклі 104! Цікаво, до речі, хто ше їх порахував?

Екстрасенси запевняють, що їм підвладно зняття біоенергетичної "підвіски" (псування). І більше того, як тільки вони це зроблять, негативне енергетичний вплив повертається до людини, яка в цьому винен. Він відразу ж хворіє і може навіть померти. Запевняють нас біоенергетики і в тому, що можуть визначити чаклуна, якщо не візуально, то поторкавши руками його хребет, від зіткнення з яким в руках залишиться тяжкість.

Види псування

Теорія "теплого халата", так її називають азіатські вчені, використовуючи як термінології звичний і яскравий образ: справа в тому, що в Азії халат є традиційною одягом, його носять і в спеку, і в холод. Халат зберігає тепло людського тіла і не дає ні вітру, ні холоднечі проникнути крізь цю теплову заслінку. Інакше кажучи, створює ефект термоса.

Американські вчені схильні називати цей вид псування "Кокон", або тотальної псуванням, але зміст зберігається: людина, на яку наслали цю порчу, стає апатичним, часто впадає в депресію, замикається в собі, втрачає інтерес до життя. Це відбувається від того, що жертва тотальної псування не отримує енергію ззовні і не може звільнитися від своєї. Тобто знаходиться в своєрідному коконі і вирватися з нього без сторонньої допомоги не в змозі. Але найгірше те, що ця людина просто не хоче щось змінювати, він не розуміє, що на нього навели порчу, у нього повністю втрачається бажання жити.

Зазвичай такий стан можна наслати на людину тільки навмисно, пристрітом подібного не доб'єшся. Однак маленькі діти можуть стати жертвою недоброго слова, і симптоми їхньої хвороби будуть схожі з псуванням "Теплого халата". Це легко пояснити: у дітей ще не вироблений захисний механізм, вони не можуть відстояти свою енергію, і тому необережного слова і недоброго погляду іноді вистачає, щоб вони відгородилися від усього світу і замкнулися в собі.

Деякі парапсихологи виділяють особливий вид псування, але дехто вважає цей різновид все тієї ж псуванням "Теплого халата" (тотальної "Кокон") - Мова йде про "Кушак".

Цей вид псування багато в чому нагадує порчу "Кокон", проте дія його вибірково. Поясом людини підперізується, тобто поясок проходить як раз там, де концентрується життєва енергія людини, тому коли використовують цю порчу, людина зберігає всі свої основні бажання і не впадає в депресію, проте нічого зробити він не може. Він їсть, п'є і спить, як завжди, але творчо проявити себе вже не в змозі. Це надзвичайно неприємне явище, особливо страшно воно для творчих натур, для художників і музикантів, для письменників.

Нерідко "поясом" карають неугодних людей, так як при зовнішньому благополуччі у людей наступає творча криза, вони не народжують оригінальних ідей, про таких кажуть: "Він списався" або "Його музика вторинна". Це справжня мука для людини з тонкою нервовою системою і чутливою душею. Як з цієї псуванням боротися, незрозуміло, тому що єдиного рецепта просто не існує. Кожен виходить з кризи по-своєму, але не у всіх вистачає на це терпіння і мужності. Багато хто віддає перевагу вирішити проблему глобально: покінчити самогубством, і вся немає боргу.

Такий страшний вид псування, як "Шапка Мономаха", слід виділити особливо, оскільки позбавлення від впливу на свій мозок ми присвятимо цілий розділ.

Псування "Шапка Мономаха" - це вплив на людське свідомість, як правило, з корисливими цілями. Таку порчу легко виявити в контексті історії, наприклад Ленін, Сталін, Гітлер, Мао Цзедун і інші. Це особистості величезної величини, але якщо ви задумаєтеся, то, напевно, зможете відшукати серед своїх знайомих подібного "злого генія".

Люди, що насилає таку порчу, мають зазвичай завидною творчим потенціалом, сповнені ідей і планів їх реалізації, не люблять чекати і не терплять жодних зволікань. Вони активні та енергійні, їх життєва енергія б'є через край. Оточуючі люди для них - тільки провідники їх ідей, їм діла немає до їх переживань і проблем.

Якщо ви потрапите в залежність до людини, здатному поневолити вас за допомогою "Шапки Мономаха", то вам доведеться не солодко, оскільки для того щоб звільнитися від впливу на свій мозок, вам потрібна буде кваліфікована допомога. А знайти її не так просто навіть в наш освічений в цьому плані століття. Але не впадайте у відчай: запропоновані нами поради неодмінно допоможуть вам, і якщо не звільнять вас повністю, то. по крайней мере, послаблять тиск на вашу свідомість і дадуть сили боротися з чужорідним впливом на ваші думки.

Різновидом такої псування є "Корона". Вона так само, як і "Шапка Мономаха", впливає на думки, однак діє вона вибірково і відрізняється від "Шапки Мономаха", подібно до того, як "Кушак" відрізняється від "Теплого халата". Тобто псування "Корона" не постійно тисне на мозок людини, а тільки тоді, коли жертва цієї псування займається тим чи іншим справою.

Скажімо, тоді, коли людина виконує повсякденну роботу, ніякого тиску на свій мозок він не відчуває, але якщо він взявся за серйозну справу, то тут вже якась сила направляє всі його помисли в певне русло. Таким чином часто впливають на іменитих і наділених владою людей, змушуючи їх приймати рішення, вигідні чаклуна.

Чим "Корона" краще "Шапки Мономаха"? Зняти обидві ці псування однаково складно, проте "Корону" важче виявити, оскільки виявляється вона лише в певних ситуаціях, тобто чимось вона нагадує таку різновид порчі, як "Спис".

Псування "Спис", іноді її також називають "Пікою" або "дротиками", страшна тим, що б'є прицільно і вражає якусь конкретну область людського тіла. Такі хвороби, як ячмінь, бородавки, лихоманка, виразки і багато інших, трапляються саме через те, що людину наврочили або наслали порчу "Піку".

Це найпоширеніший вид псування, так як він тим і схожий на піку чи спис, що б'є відразу і наповал. Погане слово, кинуте злим людиною, заздрість, надмірна і нещира хвала - ось що може стати причиною вашого нездужання. І якщо псування наведена, ви відчуваєте біль або неприємне відчуття не по всьому тілу, оскільки негативна енергія була спрямована в якусь одну точку вашого організму. І удар наноситься, як правило, з близької відстані, або ж використовуються особисті речі, волосся, нігті або піт і кров того, кому бажають зла.

Однак вилікувати цю порчу легше, ніж ті, про які ми говорили раніше. Якщо негативна енергія концентрується в одному якомусь місці, її простіше звідти випустити, звільнити ваше тіло. Ось саме тому порчу "Корона" не слід все ж змішувати з псуванням "Спис" - перша впливає не тільки на здоров'я своєї жертви, але і втручається в життя людини, часом змінюючи її кардинальним чином. А від "Піки" нехай не відразу, але все-таки можна позбутися.

Наступні два різновиди псування вельми цікаві і дуже часто зустрічаються в житті, хоча далеко не всі люди схильні бачити в них саме порчу. Ми говоримо про "Рукавичка" (інші назви - "Рукавиці", "Наперсток") і "Кришталевої туфельці» («Туфелька Попелюшки", "Підкова").