Отже, формула Піфагора.

Складіть всі цифри (не числа) свого дня народження. Приклад: виродилися 25.08.1970 року. Складаємо всі цифри: 2 +5 +0 +8 +1 +9 +7 +0 = 32. Теперьсложім цифри в отриманій сумі (3 +2) = 5. Потім першу цифру дня рожденіяумножім на два: (2х2 = 4). Після чого від першої суми (32) віднімемо полученноепроізведеніе (4): (32 - 4) = 28. Тепер складемо цифри в цьому отриманому числі: (2 +8) = 10. Оскільки число вийшло двозначним (що буває не завжди), що доводяться до простого числа: (1 +0) = 1. Якщо ж в останній дії число получілосьоднозначним, то на цьому ваші розрахунки будуть закінчені. Випишіть отримані цифри два ряди: 25 08 1970 32 5 28 1

Отже, ми маємо дві 1, три 2, одна 3, 4 немає, дві 5, 6 немає, одна 7, дві 8, одна 9.

Тепер накресліть таблицю, куди вставте отримані цифри, начинаяс одиниці, зверху вниз і зліва направо.

11 222 3 55 7 88 9

Значення цифр, вписаних в квадрат.

1 - визначає характер. Кількість одиниць говорить подужаю характеру. Чим їх більше, тим жорсткіше характер. Але якщо одиничка одна-характер у вас м'який, гнучкий, поступливий. Наявність трехчетирех одиниць Говорити потенційного лідера, людину рішучу і сильному духом.

2 - свідчить про ваш біополе. Якщо у вас, Кпрімеру, три двійки, це означає, що ви володієте сильним біополем і можетепрітягівать до себе людей з більш слабким біополем. Ті, у кого біополе нерозвинене, легко потрапляють під вплив оточуючих. Тому не поспішайте що-лібоделать «за компанію», подумайте, наскільки це необхідно.

3 - визначає вашу схильність до гуманітарних наук. Тріі більш трійок свідчать про ваш талант в цій галузі. Одна-дві тройкіговорят про те, що ви можете розвивати ваші творчі здібності вгуманітарном напрямку (особливо це стосується тих, хто за допомогою цього тестаісследует своєї дитини). Відомо, що багато видатних особистостей развілісвоі здібності завдяки наполегливій праці і стали шановані в усьому світі, в товремя як багато обдаровані юні генії зникають невідомо куди.

4 - говорить про стан вашого здоров'я. Чим большечетверок, тим міцніше ваше здоров'я. Наявність двох-трьох четвірок говорить також в.о. те, що поряд з міцним здоров'ям, від природи добра, гарна фігура. (Якщо насправді це не так, то тут можуть мати вплив наследственниекарміческіе хвороби: струнка, пропорційна фігура, що б ви не робили , обростає жиром; добре складений чоловік раптово падає і в нього вирастаетгорб або всихає нога, іноді карма дістає нас ще в утробі матері.) Якщо жечетверок немає взагалі, вам слід уважніше поставитися до свого здоров'я.

5 - показник інтуїції. Якщо у вас кілька п'ятірок, ваша інтуїція навряд чи коли-небудь вас підводила. Але якщо у вас немає ні однойпятеркі - не засмучуйтеся, просто ніколи не покладайтеся на авось. І якщо ви, знаючи свою слабкість, навчитеся прораховувати ситуації на кілька кроків вперед, то скоро зарекомендуєте самим прозорливим людиною.

6 - це найзагадковіша цифра. Вона вказує на вашусвязь з космосом. Чим більше шісток, тим міцніше зв'язок. Відсутність шестерокговоріт про те, що ви закінчений скептик і прагматик. Але не лякайтесь, якщо увас вийде число 666. Число Диявола свідчить про дуже міцного зв'язку скосмосом, а також про те, що в минулому житті ви могли бути або слугою сатани, або ... атеїстом. Люди, які мають число 666, часто мимоволі становятсяпрічіной-яких лих. Однак таке поєднання зустрічається вкрай рідко.

7 - найщасливіший число. Воно говорить про те, що у васесть ангели-хранителі. Три (і більше) сімки свідчать про те, що випросто народилися в сорочці, ваші ангели охороняють вас з усіх боків. Еслісемеркі немає зовсім, вам доведеться у всіх екстремальних ситуаціях покладатися насам себе і Господа Бога. Втім, тільки так і виковується настоящійхарактер, і згодом Небеса обов'язково дають людині ангела-хранителя.

8 - ця цифра говорить про вашу відповідальність. Еслівосьмерок немає, то цілком можливо, що ви легковажний человек.Парадоксально, що люди можуть дуже відповідально ставитися до роботи або навчання, але пускають на самоплив особисте життя і зовсім не дбають про свій духовний іфізіческом здоров'я, що в результаті може погубити і долю, і кар'єру.

9 - повідомляє про ваш розумовий розвиток. Одна-дві девяткіговорят про норму розумового розвитку, три і більше - свідчать про те, чтоеслі ви не геній, то дуже розумна людина.