Ви вже, напевно, 100 раз зустрічали фразу «Займіться улюбленою справою і гроші прийдуть» і я теж. І до недавнього часу я її сприймала досить прямолінійно. Тобто я вибрала для себе справу, яка мені дійсно подобається - я стала робити свої сайти і заради цього звільнилася з роботи. Спочатку ця діяльність йшла на чистому ентузіазмі і я просто упивалася можливістю не ходити кожен день на роботу, займатися в своє задоволення будинку улюбленою справою і ні перед ким не звітувати. Потім дійсно, гроші стали приходити - спочатку трохи, потім більше і більше.Але на певному етапі кількість грошей перестало залежати від кількості виконаної роботи. Я працюю, працюю, а грошей більше не ставати. Я працюю ще більше, а гроші завмерли на одній позначці, і збільшуватися не поспішають ...


 


Мене це стало по-справжньому злити.

У чому ж справа?

Чому так виходить?

І я стала розбиратися з цією проблемою. І ось що я з'ясувала. Правда, на це у мене пішло досить багато часу.

Виявилося, що свою улюблену роботу я перетворила на зобов'язалівку. Я змушувала себе працювати навіть тоді, коли мені цього категорично не хотілося. Наприклад, прокидаюся вранці і весь мій організм рветься піти погуляти в парк, а я замість цього сідаю за комп'ютер і давай працювати, працювати ...

Звичайно, ніякого задоволення в такі дні від роботи я не отримувала. Та й ефективність роботи в такому примусовому стані у мене була дуже низька.

І що в результаті - задоволення від життя немає, грошей мало.

І кому потрібне таке життя?

Замість рабства на роботі «на дядю» я отримала рабство на роботі «на себе» і мої негативні емоції транслювалися у Всесвіт і будували моє життя в повній відповідності зі сценарієм, продиктованим цими емоціями.

Що ж робити?

Кидати так ретельно і з любов'ю збудований бізнес в інтернеті?

Ні, звичайно! Всесвіт б мені це не пробачила і більше не подарувала б стільки можливостей і сайтів, скільки було в мене на протязі останніх років. Потрібно просто дати собі відпочинок, порадувати себе чим-небудь.

І я пішла на експеримент. Наприклад, відчуваю, що мені нестерпно хочеться в даний момент просто повалятися з книжкою на дивані. Ось хочеться і все! Ну, раз хочеться, значить потрібно виконувати свої бажання і не гвалтувати себе тим, що робити в даний момент абсолютно не хочеться. І я вже не кидаюся до комп'ютера, а просто беру книжку і читаю, скільки хочеться. Або йду гуляти, або займаюся рукоділлям просто так для задоволення.

І ось що найцікавіше: під час таких розслаблених занять в голову самі собою приходять нові ідеї того, як організувати свою роботу більш ефективно, Всесвіт дає підказки як зробити те, що мені раніше давалося насилу, швидше і легше.