Полум'я маленького вогника так зачаровує, що довго не можемо відірвати погляд вагається вогника свічки. Дотепер віримо в магію палаючої свічки, здатної відігнати нечисту силу, вберегти від нещастя. З благанням і надією ставлять свічки до ікон. А ті, "плачучи за людей", тануть, згораючи дотла. Здавна відомо, що полум'я воскової свічки нейтралізує конфліктні ситуації, вносить в атмосферу спілкування мир і спокій, очищає і гармонізує біополе людини і приміщення.


 


 Здавалося б, чого нам варто запалити свічку - простіше простого! Але справжнє мистецтво - правильно це зробити. Щоб віск плавився рівномірно, випряміть гніт строго вгору і піднесіть до нього довгий сірник, але не нахиляйте свічку до джерела вогню. Важливо, де і в якому настрої ви її запалюєте. Якщо ви роздратовані, стомлені або нездорові, вона може погано розпалюватися, тріщати і темніти.

 Для того, щоб очистити себе і будинок від поганої енергетики, використовуйте церковні свічки. Майстри фен-шуй рекомендують ставити їх у північно-східній частині будинку, це обіцяє стабільність, спокій і достаток. Щоб життя в будинку кипіла ключем і не застоювалася негативна енергія, рекомендується палити свічки в кутах будинку, в дверних отворах і нішах.

 Мексиканці придумали "свічковий гороскоп" , в який вони щиро вірять. На їхнє переконання, білі свічки для Рака - вони притягують місячну енергію і загострюють чутливість. Червоні - Скорпіонам і Овнам - укріплюють любов і відновлюють енергетичне поле. Помаранчеві - Близнюкам - сприяють творчості, прояснюють думки, допомагають знайти душевну рівновагу. Фіолетові - Дівам - загострюють інтуїцію.

 Блакитні - Стрільцям, Рибам, Козерогам, Водоліям - сприяють досягненню гармонії і взаєморозуміння в сім'ї. Зелені - Тільцям, Терезам - успіх, утримують від ревнощів і заздрості. Жовті - Левам - допомагають привернути до себе оточуючих і досягти успіху в бізнесі. Рожеві - "покровительки" романтиків і закоханих. Їх мексиканці радять запалювати всім, щоб одного разу побачити світ в рожевому світлі.

 Поганий настрій, смуток - в самий раз ароматизовані свічки . Палаюча свічка з ароматом апельсина прожене втому, підніме настрій; гвоздики - приборкає головний біль, заспокоїть після важкого дня; лимона - підбадьорить, зарядить енергією, поліпшить апетит, захистить від простуди; троянди - допоможе розслабитися, збудити сексуальне бажання; яблука - зробить сприятливий вплив на серцеву систему, врятує від мігрені. Але використовувати можна їх близько півгодини - і насолоду йде на шкоду!

 І для настрою важливу роль грає колір свічки. До їх купівлі треба підходить завбачливо. Рожеві свічки розпалюють любов, пробуджують ніжність, сприятливо впливають на нервову систему дітей. Якщо ви втомилися від суєти і шукаєте умиротворення і спокою, використовуйте свічки синього кольору. Червоні свічки залучають успіх, гроші та підвищують енергетику; посилюють чуттєвість, розпалюють пристрасть, стимулюють фізичну активність. Якщо у відносинах з коханою наступили заморозки, запаліть червону свічку в південно-західній частині спальні.

 Жовті свічки наповнюють енергією оптимізму і творчості. Зелені привносять в будинок гармонію, світ, і сили для зцілення від хвороб. Запалені в південно-східній частині будинку вони залучають гроші і багатство. Для прийому гостей, вечірки з друзями приготуйте оранжеві свічки. Вони - носії енергії радості, дружелюбності та ентузіазму. Фіолетовий колір - колір таємниці, інтуїції і тонких матерій. Здогадайтеся, для чого вони підходять найбільше?

 Чорні здавна вважалися атрибутами чорної меси. Але не колір свічки, а помисли того, хто її запалює, заряджає простір навколо. Тому вони можуть стати чудовою прикрасою спальні, особливо якщо будуть гармоніювати з чорним шовковим постільною білизною. Білі свічки включають в себе всі кольори. Їх можна використовувати в будь-який час і в будь-якому місці. Саме вони дають найсильніше відчуття чистоти і свіжості.