Вчені вразили всіх відкриттям про родимку!

Англійські вчені спростували думку, що велика кількість родимок становить небезпеку для здоров'я людини. Навпаки, з'ясувалося, що родимки віщують довголіття і міцне здоров'я.


 

Дослідження на цю тему проводили експерти з Королівського коледжу в Лондоні. За їх даними, люди, на тілі яких можна нарахувати більше 100 родимих ​​плям, повільніше старіють і виглядають в середньому на сім років молодший реального віку. Крім того, вони мають більш міцні кістки, що захищають їх від остеопорозу. Також родимки забезпечують розвинені м'язи, здорові очі і серце, відзначає NEWSru.com.

І хоча вчені не заперечують те, що рідні плями можуть підвищити ризик розвитку раку шкіри, на їхню думку, користі від них для здоров'я більше, ніж шкоди, зазначає MoiGorod.ru.

"До недавнього часу всі ігнорували родимки. Однак нам відомі люди з великою кількістю родимок, які в 60 років виглядають на кілька років молодший. Відомо, що родимки - результат швидко відокремлюється клітин, які виробляють темний пігмент, особливо в дитинстві. Вони часто зникають в середньому віці, однак у деяких родимки продовжують множитися ", - прокоментував відкриття генетик Тім Спектор.

У ході дослідження було обстежено 1200 близнюків жіночої статі у віці від 18 до 79. Виявилося, що ті, хто мав більше сотні родимок, в два рази рідше занедужував остеопорозом і виглядав значно молодше.

Це пояснюється тим, що люди з великою кількістю родимок виробляють білі кров'яні клітини з надзвичайно довгими тіломірами (частинами ДНК, які дозволяють їй відтворюватися, запобігаючи дегенерацію). Чим довше тіломіри, тим повільніше людина старіє.