Піраміда і здоров'я

Одним з унікальних лікувальних засобів є чотиригранна піраміда, за формою нагадує піраміди Хеопса, Хефрена і інших фараонів, розташовані на плато Гіза в Єгипті.


Своєю (поки не пояснене до кінця наукою) енергією вона досить активно стимулює життєві сили хворого організму, а той, у свою чергу, вже легше справляється з недугою.

За допомогою такої піраміди досить швидко поліпшується склад крові, нормалізується тиск, стихають болі, прискорено заживають переломи кісток, рани, а також пошкодження, пов'язані з операціями, радіотерапією і пухлинами. Зцілює піраміда і інфекційні (мікробно-паразитарні) захворювання.

Іншими словами, терапія за допомогою піраміди - унікальний засіб при багатьох захворюваннях, і навіть, якщо людина, будучи в повному здоров'ї, іноді приймає (в малих дозах) воду або з'їдає невеликі порції їжі, витримані в піраміді, або відпочиває іноді у великій або над малими пірамідами, то шанси захворіти у нього мінімальні.

Виготовлення пірамід.

Виготовляється домашня піраміда з природного матеріалу (дошки, картону, оргскла, плоского шиферу, фанери тощо), що володіє діелектричними (ізоляційними) властивостями, без єдиного цвяха і без застосування інших металів, які своїм полем вносять спотворення в поле пірамідального простору.

Енергія цього простору має бути чистою, без всяких спотворень, тоді цілющі властивості піраміди будуть максимальні.

Піраміда - це багатогранник, підставою якого служить багатокутник, а бічними гранями є трикутники, що мають загальну величину.

В основі правильної піраміди завжди лежить правильний багатокутник (наприклад, для чотиригранної піраміди - квадрат), а бічні грані - трикутник, рівні між собою. Висота піраміди дорівнює довжині перпендикуляра, опущеного з вершини в центр підстави (центром правильного багатокутника, що лежить в основі піраміди служить точка перетину його діагоналей).

Крім висоти характеристиками піраміди служать довжина підстави і висота бічної грані (апофема) піраміди.

Домашня піраміда може мати будь-які розміри, але співвідношення її висоти і довжини підстави повинно бути строго визначеним, а саме: довжина основи повинна перевищувати висоту піраміди в 1,6 рази. Таке співвідношення відповідає пропорції золотого перетину, або гармонійного поділу.

Таким чином, помноживши задану висоту піраміди на 1,6 ми отримаємо довжину її заснування. Для визначення висоти бічній грані (апофема піраміди) необхідно задану висоту піраміди помножити на 1,35.

Слід пам'ятати, що з подвоєнням висоти піраміди активність її дії зростає у багато (50-100 і більше) разів. Отже, якщо дозволяє можливість, встановлюйте піраміди з максимальною висотою.

Одне з ребер піраміди має бути зорієнтована за допомогою компаса строго на північ.

Якщо вона побудована в сприятливому місці - на височині, без металу, далеко від залізобетонних будинків і конструкцій, далеко від ліній електропередач, насипів і залізних доріг, за допомогою компаса правильно орієнтована по сторонах світу, така піраміда працює відразу і дуже ефективно!

У будинках, квартирах пірамідки слід ставити подалі від металевих предметів і конструкцій, які порушують природне магнітне поле Землі і тим самим знижують цілющі властивості піраміди. До таких предметів відносяться батареї опалення, водопровід, каналізація тощо Якщо вдома зроблені із залізобетонних конструкцій, пірамідки в них можуть бути не настільки ефективними. В такому випадку піраміду краще побудувати на своїй дачній ділянці і з її допомогою відновлювати здоров'я.

Слід пам'ятати, що будь-яка піраміда має виготовлятися психічно урівноваженою людиною, у якого під час виготовлення повинні бути добрі і світлі помисли, і виконувати цю роботу будівельник повинен з душею.

Якщо пірамідки побудовані абияк, з порушенням пропорцій золотого перетину, не зорієнтовані по сторонах світу по компасу, можна припустити, що користі вони не принесуть, а можливо, навіть і шкоду.

Розміри домашньої піраміди


Висота - Довжина підстави - апофема - Довжина ребра
10 см - 10х1, 6 = 16 см - 10х1, 35 = 13,5 см - 15,70 см

15 см 15х1, 6 = 24 см 15х1, 35 = 20,25 см 25,53 см

20 см 20х1, 6 = 32 см 20х1, 35 = 27 см 31,38 см

30 см 30х1, 6 = 48 см 30х1, 35 = 40,5 см 47,07 см

40 см 40х1, 6 = 64 см 40х1, 35 = 54 см 62,76 см

50 см 50х1, 6 = 80 см 50х1, 35 = 67,5 см 78,46 см

100 см 100х1, 6 = 160 см 100х1, 35 = 135 см 156,92 см

250 см 250х1, 6 = 400 см 250х1, 35 = 337,5 см 392,30 см

300 см 300х1, 6 = 480 см 300х1, 35 = 405 см 470,77 см

500 см 500х1, 6 = 800 см 500х1, 35 = 675 см 784,61 см

1000 см 1000х1, 6 = 1600 см 10х1, 35 = 1350 см 1569,24 см

Слід пам'ятати, що максимальними енергетичними можливостями всіх правильно виготовлених та встановлених пірамід (великих і малих) має їх внутрішній простір на рівні від 1/3 до 2/3 висоти піраміди. Все інше простір пірамід енергетично мінімально, відповідно, і віддача мінімальна.

У верхній частині піраміди бажано зробити невеликий надріз, щоб утворився отвір (для піраміди з основою 4 м діаметр отвору складає 60-70 мм) - хвилевід, яке потрібно піраміді для виходу в навколишній простір надлишку енергії, яка утворюється всередині в процесі роботи. В основі по центру також робиться отвір (для піраміди з основою 4 м діаметр отвору складає 10 мм). За допомогою циркуля малюють три концентричні кола навколо центру підстави, за якими розподіляють рівномірно близько 30 аналогічних отворів (для піраміди з основою 4 м діаметри кіл становлять 100 см, 250 см і 400 см). Отвори в основі потрібні для безперешкодного отримання енергії Землі. На висоті 1/3, 1/2 і 2/3 піраміди встановлюються полички.

Приклади використання пірамід.

При важких і множинних захворюваннях хворому слід користуватися великими пірамідами для відпочинку - можливості зцілення в них практично не обмежені. Час перебування у великих пірамідах суто індивідуально, для особливо чутливих пацієнтів - не більше 15 хвилин. При перевтомі достатньо 30 хвилин перебування в піраміді для відновлення сил та позбавлення від дискомфорту.

Можна використовувати і кімнатні пірамідки. Хворий відпочиває на ліжку без металу, під якою уздовж його тіла встановлені до п'яти (10-15 см заввишки) пірамідок.

Для зцілення організму порожні пірамідки хороші, але в поєднанні з прийомом пірамідальної води або трав'яних настоїв, витриманих протягом 24 годин усередині піраміди на рівні 2/3 висоти (у верхній частині). Навіть мала дещиця такої води приносить хворому користь. Пірамідний настій робиться приблизно так: в ємність (стакан або банку) кладуть вказане в рекомендації лікарську сировину, заливають потрібною кількістю окропу, закривають капроновою кришкою і настоюють потрібний час на підставці на рівні 2/3 висоти піраміди. Вода може зберігатися в піраміді тривалий час.

При всіх внутрішніх болях, при болях у м'язах і суглобах зовнішньо у вигляді компресу можна використовувати алюмінієву фольгу, яку перед цим заряджають в піраміді 24 годину на рівні 1/2 висоти, використовуючи діелектричну підставку. Заряджену таким чином фольгу обгортають шаром льняного полотна і прикладають на хворе місце або суглоб. Зверху цей компрес закривають, закріпивши лляним полотном або бинтом і залишають на всю ніч. Такі компреси ставлять і при болях голови, живота, грудей, кінцівок. За допомогою таких компресів болю, як правило, проходять досить швидко - проходять зовсім!

Крім цілющих властивостей, піраміди корисні і для багатьох інших цілей.

Можна витримувати насіння перед посадкою в піраміді протягом 10-15 днів на рівні 1/3 висоти, при цьому підвищується схожість і врожайність приблизно в 2 рази.

Піраміди сприятливо впливають на тварин. Можна побудувати велику піраміду поруч з місцем їх перебування, можна розташувати кілька малих пірамід. Акваріум можна залити пірамідальної водою, можна накрити пірамідою, орієнтованої по сторонах світу на 24 і більше години.

У пірамідах, особливо великих, можна зберігати на полицях на 1/3 висоти довгий час швидкопсувні продукти харчування без ризику, що вони зіпсуються. При цьому навіть поліпшуються їх смакові якості.

У малих пірамідках на підставу в 1/3 висоти кладуть затуплені леза і ножі на 24 години для заточки.


Уявіть, що у нас є джерело енергії, силового поля або потоку світла, це вже добре само по собі, але це поле має дуже широкий спектр дії, а нам потрібна все ж якась цільова задача в роботі цієї сили і нам потрібно інформаційно адаптувати цей потік під себе, тобто накласти якусь корисну структуру.

Іншими слова, уявіть, що Піраміда це якийсь аналог фільмоскопа, тобто в ній створюються певні поля обертання, як світловий потік всередині фільмоскопа. І наша задача накласти корисну інформацію на цьому полі, точно також як в проекторі відбувається накладення картинок на світловий потік. Піраміда дає поле благотворного впливу, а завдання майстра полягає в тому, щоб направити це поле на рішення більш конкретних завдань. І для цього ми повинні більше дізнатися про цветотерпіі та енерго-інформаційному впливі на симпатичну і психічну природу людини.

Цілителі, вчені, медики і люди, що займаються духовними практиками, давно і успішно застосовують і знають про позитивний вплив на людину, її настрій і здоров'я колірних вібрацій і особливих енергетичних знаків, матриць, мандал і пантакль. Колір викликає посилення тих чи інших процесів як на тонко-вібраційному плані аури людини, так і на фізичному плані в роботі його органів і систем. Тому, коли ви маєте джерело сили у вигляді діючої Піраміди «золотого перетину», то буде дуже правильно надати її зовнішнім якостям певну інформаційну програму, налаштовану на приємне для вас сприйняття.

Це може бути певний колір вашої Піраміди; аплікації або візерунки зроблені вами на гранях; просто наклеєне фото або квітку, вирізані з журналу; добрі побажання для себе або на адресу близької людини, написані від руки, або в іншому вигляді, але головне з любов'ю і від душі; маленька іконка святого або Архангела і краще, якщо це буде в колі; молитва, веління, вірш, все, що близько і дорого вам по силі Віри і своїм устремлінням до добра. Тепер ви тут творець свого майбутнього і магія добра (в розумінні закону), зараз повністю в ваших руках і світлих думках.

Творіть і закутує ідеями та думки-формами свою Піраміду, адже вона має закон четвертого виміру і тому є сполучною ланкою і провідником у вищі октави життя.

А для тих, хто вже не так молодий, але сповнений бажання жити, ще і ще, я пораджу дуже вірний метод. Відносите його до магії, дивіться на це як на самонавіювання, вірте чи не вірте, або знайте і вірте, а ще краще вивчіть роботи по хвильової генетики, і тоді дізнаєтеся і повірите, що інформацію можна переносити за допомогою світла, вібрацій і тонких полів думки , любові і наміри. Цей метод можна віднести до області ювенологии - науки про збереження і продовження молодості. Він простий, але дуже ефективний!

Вам потрібно вибрати ряд фотографій або мальованих портретів, де ви були молоді, красиві і життєрадісні. Далі, взяти своє джерело сили - Піраміду, і розмістити на її гранях сподобалися вам фото чи хоча б одне фото на одній грані. А далі потрібно виставити свою Піраміду по сторонах світу і спробувати в розслабленому стані вдивитися в своє юне обличчя і згадати, як добре бути молодим і як ви були щасливі в той час. В цей час, завдяки вашій спільній роботі з Пірамідою, відбуватиметься перенесення інформації про ваш юному стані, а Піраміда буде заряджати вже вас цією енергією. Але ще більш правильно, якщо ви почнете заряджати питну воду за допомогою своєї «омолоджуючої» Піраміди.

Для цього потрібно взяти стакан або банку наповнені водою і накрити їх куполом Піраміди, при цьому виставивши її по сторонах світу. Така вода буде мати цілу низку корисних властивостей, зокрема й інформацію про вашу юності, зчитану з фотографії і ваших емоційних спогадів.

Пийте на здоров'я і зміцнюйте свої сили, здоров'я і дух. Сподіваюся, ваша віра, мрії, надії і фантазія допоможуть зробити цей метод і свою Піраміду ще більш корисними, життєствердними і чарівними. Я вас люблю і бажаю всім добра та миру!

АЛЕ !!!

 Я особисто спочатку загорівся пірамідами і в це все повірив, як останній дурень. Взяв і виготовив декілька пірамід з паперу і декілька з дерева. Провів дослід з лезом і переконався що працюють, леза на бритві для гоління, які я хотів вже викидати, заточились і я ними ще разів 15 поголився.
Потім я пішов далі і почав експериментувати з збереженням продуктів. Одну з паперових пірамід встановив над тарілкою з бурими помідорами і був дуже здивований, через 7-м днів помідори далі були бурими. Ось тоді і я запідозрив, що то напевно для продуктів негодиться.  
Почав шукати в інтернеті статті про піраміди і прочитавши їх достатню кількість, зробив висновок, що ні один з виробників пірамід, немає наукового обгрунтування і наукового підтвердження а також медичного підтвердження і проведених лабораторних дослідів. Згідно позитивної дії пірамід на організм людини. А значить можна зробити висновок, що всі вони просто шарлатани і обманщики. 
Потім я почав шукати статті науковців. які обгрунтовано описують негативну дію пірамід. І випадково наткнувся на статтю в якій один з дослідників пірамід пише, що піраміди самі по собі не можуть використовуватись для оздоровлення і особливо для збереження продуктів харчування. І пояснює це дуже просто, що всі дослідники справжніх пірамід, таких як піраміда Хеопса і інших, пишуть, що в піраміді ніщо живе не проживає, тобто ні людина ні птах ні кіт і.п. Бо піраміда має таку специфічну енергетику всередині, яка має властивість вбивати бактерії і інші мікроорганізми необхідні людям тваринам птахам і плазунам. А також вода під пірамідою міняю свою кристалічну будову і не замерзає. І можна припустити, що подібну дію мають радіоактивні промені, коли ними облучити продукти, то вони теж не псуються, доказано науковими дослідами. А продукти з радіацією, якщо вживати, то всі знають, утворюються ракові клітини, або  променева хвороба і ці хвороби явно смертельні це доказано науковими дослідами.

Також вчені провели дослід встановивши велику піраміду над невеликими озерцем. І вода в озері перестала обростати мохом і взагалі все ніби завмерло. Всі природні процеси завмерли.
А також я переглянув відео на youtube, де військові науковці з росії заявили, Що піраміди шкідливі для нашого здоров'я.
Ось адрев відео:
  
http://www.youtube.com/watch?v=Li4kKab7sEc 
А також я скачав і виставив це відео на сайті на головній сторінці, на сторінці неймовірне відео в розділі Неймовірне яке неможливо пояснити.
Бажаю всім гарного перегляду і кожному самому розібратись, чи піраміди йому необхідні у його українському житті. Як кажуть ми не єгиптяни і не китайці.
 
 

А здоров'я наше і одне на все життя. І ризикувати ним за ради тих хитрих спекулянтів пірамідами, напевне не варто.