Псування, пристріт, прокляття, вінець безшлюбності, одержимість, переляк - явища, які не можна заперечувати. Коли здоров'я ніяке, бізнес котиться під гору, а особисте життя не складається тут мимоволі задумаєшся про те що хтось навів на вас порчу. Ну що ж робити? Сидіти склавши руки? Ні. Необхідно діяти.

Псування - це хвороба від чаклунства. Псування здатна викликати хворобу фізичну, а також смерть.

Псування викликає хворобу духовну, розлад психіки, тугу, печаль, страх і на цьому грунті різні психічні відхилення, іменовані в медицині шизофренію.

Псування - це скандали в сім'ї, порушення взаєморозуміння, розлучення. Тому не поспішайте з останнім, озирніться навколо, полікуєтеся від псування. Це збереже вашу сім'ю.

Пристріт - інформаційна "підвіскою" на біополе людини, яка несе негативну програму. Найчастіше йому піддаються красиві процвітаючі люді.основной причиною пристріту є заздрісний погляд, завидющеє слово.

Для пристріту характерні і різкі скачки температури, безсоння, велика втрата у вазі, тривалі хвороби, негаразди в особистому житті, раптові травми. Пристріт можна зняти самостійно.

Родове прокляття - це енергоінформаційний захворювання людини, наведене коли то родичем, циганами, чаклунами і т.п. і що передається по роду до сьомого коліна, якщо його не зняти раніше.

Якщо твоя енергетика слабка і не підготовлена ​​то тобі в разі поразки прокляттям загрожує хвороба, каліцтво. Навіть можуть бути проблеми з оточуючими предметами (ТВ, машина та ін). Що робити якщо накладено прокляття?

Переляк - це раптове почуття страху. Для відводу переляку в рівній мірі мають потребу як діти, так і дорослі. Відомі методи "виливання" переляку на віск, в іншому випадку робиться наговір на воду, або на сире яйце.

Одержимість - Самою неприємною хворобою, що відноситься до псування, є одержимість, вселення демонів, диявола в людини. При виявленні одержимості потрібно вигнати одержателя або залишити одержимого у спокої, в самоті.

Вінець безшлюбності - складна кармічна проблема, при якій жінка не може вийти заміж і взагалі жити з яким-небудь чоловіком. Чоловіки можуть з'являтися, але ненадовго, і швидко зникають без пояснення причин.

Як зняти вінець безшлюбності? Знайдіть відповідь тут.

А так само ви дізнаєтеся як створити захист від псування, пристріту й інших руйнують вас явищ.

Поняття псування і все про неї

Що таке порча?

   Поняття "порчі", "псування" походить від дієслова "псувати", тобто погіршувати, пошкоджувати, спотворювати, зробити з гарного погане. У народних повір'ях псування або псування означає хворобу від чаклунства.

Людина свідомо чи мимоволі може піддаватися впливу ззовні. Чому це можливо? Лише тому, що у нас є душа. Душа повинна бути непроникна для впливу волі іншої людини. Душа дана для проникнення тільки волі Божої. Але чи може бути захищена душа людини, не виконаного молитвою і вірою? Але чи завжди в нас присутній молитва? Чи міцна віра? Звідси і висновок - багато хто не захищені від чужого впливу.

Вплив однієї людини на іншу може бути самим різним. Механізмів впливу дуже багато. Тут не тільки використовують підручні засоби: земля, сіль, головешки, собачий послід, продукти харчування, вино, воду, але і церковні обряди: відспівування, похорон, поминаючи, весілля, вінчання, хрестини.

"Як, продукти харчування можуть бути носіями псування?" - Скажете ви. Так, можуть. Православна Церква пояснює це дією бісів. Екстрасенси кажуть: "Предмети, як і люди, мають пам'яттю". Самі чаклуни теж не ускладнюють своїх пояснень. Один чаклун, що вмів псувати весілля (він міг зробити так, що закохані починали сваритися прямо за столом), на питання, за що таке покарання, відповідав коротко: "Диявол знайде за що".

І дійсно, диявол, будучи князем нинішньої системи, без праці використовує все земне проти людини. І невелике діло, щоб предмети говорили його мовою. Якщо підготовлений таким чином предмет перебуватиме у вашому будинку, він, як джерело радіації, стане носієм руйнівної програми.

Улюблений прийом чорної магії - коли наговорені псування продуктів харчування пригощають свою жертву. В цьому випадку досягається точне і швидке виконання: їжа, вино, вода швидко проникають у кров. А в крові міститься душа. Ось і весь процес впливу. В такому випадку в душі поселяються виконавці, які роблять те, що закладено в них програмою впливу.

Але людина не повинна допускати, щоб його душею хтось керував. Якщо псування зробили, щоб розвести подружжя, то це неодмінно станеться. Їх власної волі, почуття обов'язку, любові та інших позитивних якостей буде недостатньо, щоб врятувати становище. У сім'ї, як правило, починаються суперечки, скандали, а найголовніше - духовне відчуження. Псування, зроблена на сім'ю, відбивається і на дітях. Дуже часто надмірно підвищена дратівливість будь-кого з членів сім'ї пов'язана з псуванням, і не слід відносити її до рис характеру. Лікуйтеся від псування!

Причини, що викликають дію псування однієї людини на іншого, самі різні. Часто такою причиною є заздрість. Та людина, на якого роблять порчі, ні в чому не винен. Живе добре, а роблять так, щоб він жив погано. Крім того, одна людина може бути донором для іншої. В цьому випадку під впливом псування він змушений поділитися здоров'ям із зовсім незнайомою йому людиною.

Псування може бути свідома і несвідома. Свідому порчу може завдати тільки людина, що володіє знаннями чорної магії. Він досконало повинен знати її закони і дотримуватися їх. Несвідома псування може бути зроблена заздрісним людиною, наклепником і ненависником. Ця людина не володіє знаннями, але внутрішня злість, чорна заздрість, гнівні слова і прокляття все одно завдають шкоди здоров'ю, справах і дому. Але в будь-якому випадку за скоєне доведеться відповідати. Рано чи пізно порчу будуть знімати, і вона повернеться до того, хто її робив.

   Поняття псування відноситься до забобонів, які вважають лженаукою. Але останнім часом, коли переглядаються багато поглядів, догми, коли навіть медична наука, колись повністю відкидає знахарство, стала проявляти інтерес до народних методів лікування і навіть рекомендувати їх, з'явився і новий погляд на такі поняття, як "псування" і пристріт ».

Походження багатьох психічних і нервових захворювань медицина стала бачити у вселенні. Тобто псування - це не що інше, як хвороби, що виникли за допомогою навіювання, в результаті впливу недоброго людини на психіку своєї жертви, яка твердо впевнена в існуванні псування. Цього буває іноді достатньо, щоб викликати дійсне захворювання. Цим поштовхом можуть послужити слова, сказані з умислом і без умислу, отримання з рук підозрюваного в нечистих помислах їжі, речі, пиття. Іноді просто зустріч з такою особою може містити в собі щось знаменне. Псування - це в більшості випадків свідоме діяння, вираз злої волі людини.

Псування - психологічне або фізичне захворювання, результат наведених злих чар на людину, тварина, будинок, рослини, квартиру. Псування буває вроджена чи набута протягом життя.

Все змови від псування мають свою ритміку, містять лікувальні формули і коди, тому й приносять зцілення.

Порчу наводять з різною метою: розвести подружжя, на невдачу, на важке життя, на.куреніе або алкоголізм, на вживання наркотиків.

Хто може стати жертвою пристріту і псування?

Душа дана людині лише для проникнення Божої волі, але служителі диявола знаходять слабкі місця в ній і грубо виявляють свою здатність керувати світом.

Пристріт, псування - ці слова ми все частіше чуємо останнім часом. Це пов'язано з погіршенням нашого життя, в якій все менше залишається доброти, а більше - злих, заздрісних людей. Позначають ці зліва майже одне і те ж: негативний вплив однієї людини на іншу.

Пристріт - це нанесення шкоди комусь поганим оком, недоброзичливим поглядом. Часто це відбувається несподівано. Іноді ми навіть не помічаємо того, як ранимий своїх близьких або мимоволі впливаємо на них ненависним поглядом, від якого у них знижується життєвий тонус, погіршується самопочуття. Але деякі роблять це свідомо. Проте відразу хочемо попередити, що їм слід пам'ятати про те, що зло завжди повертається до злотворящему. Небезпечний не тільки сам погляд, але й супроводжує його слово. Не дарма народна мудрість говорить: «Слово не горобець, вилетить - не впіймаєш".

Псування - це усвідомлене нанесення, заподіяння зла за допомогою чаклунства, в результаті якого знижується енергетичний запас, виникають пробої в біополе.

Люди по-різному переносять пристріт, порчу. Одні можуть все життя прожити і не потребувати лікуванні (це люди з сильною енергетикою), інші ж (енергетично слабкі), якщо вчасно не розпізнають, що з ними відбувається і чому, страждають від цього все життя.

На одній людині може лежати від одного до десяти і більше видів псування, які можуть виходити від різних людей.

Пристріт може бути прямим, насланих при безпосередньому контакті або на відстані: по телефону, по фотографії, через якісь предмети, речі.

Так хто ж стає жертвою пристріту? Відразу слід зазначити, що негативного впливу ззовні може піддатися будь-яка людина, незалежно від віку, характеру, професії, культури, а також тварини, будинки, предмети меблів, інтер'єру, дерева. Але все-таки найбільшу "групу ризику" складають слабкі, безвольні чоловіки і жінки (особливо вагітні) і діти. У цієї категорії людей дуже низький енергетичний запас, тому пробити їх біополе не складає особливих труднощів. Їх може наврочити не тільки людина з поганим оком, а й - так-так, не дивуйтеся, близьке і люблячий чоловік, причому пристріт відбудеться допомогою або ласкавих слів, або необережних компліментів.

Лихе око може навіть управляти їх духовним, фізичним, емоційним станом. А іноді такі люди стають навіть посередниками між чаклуном і більш слабкою жертвою. Тобто чаклун їм задає якусь певну програму дій, і вони практично автоматично, як роботи, виконують його волю.

Безвольним чоловікам і жінкам властиво ділитися своїми проблемами, питати поради навіть у малознайомих і незнайомих людей, ходити до ворожок, щоб дізнатися свою подальшу долю, тому що вони нерішучі, не впевнені в собі, сумніваються в правильності своїх рішень. Вони не замислюються про те, що необдумане спілкування може призвести до небажаних, а іноді і дуже тяжких наслідків. Жінки часто діляться інтимними подробицями свого життя, як кажуть, вивертають душу навиворіт, перед своїми подругами, які часто без всякого зла кидають фрази типу: «Це ще нічого, якщо б ти випробувала на собі ось це, то говорила б зовсім по-іншому" . І, як показує практика, ці безвольні жінки починають відчувати саме те, від чого їх застерігали або що ставили їм як негативного прикладу.

Наприклад, Валентина влаштувалася на нову роботу, стала ділитися в колективі тим, який у неї чудовий батько: їй завжди в усьому допомагає, живе тільки заради неї. Її благополуччя повністю залежить від нього. Через деякий час, хоча до цього батько ніколи не скаржився на здоров'я, у нього раптом стався інфаркт, через два місяці ще один, який він вже не зміг перенести. Валентина поховала батька, а після цього стала чахнути сама. Лікувалася, як могла, і у лікарів, і самостійно, але покращень не наступало. Одного разу, прибираючи могилу батька, знайшла в землі свою авторучку, яку вважала втраченою. Розповіла про це своїй бабусі, та прийшла в жах: "На тобі псування". А навели її, швидше за все, ті самі милі співробітниці по роботі, яким Валентина так довірливо відкривала душу. Порчу, слава Богу, зняти вдалося, та й урок жінка отримала хоч і жорстокий, але досить наочний.

Особливо доступні всякому злу вагітні жінки. Вони взагалі як би відділені від усього навколишнього рожевою завісою, живуть у своєму маленькому світі, думають тільки про найважливіше подію, що скоро відбудеться в їхньому житті. В період вагітності жінки стають дуже чутливими, вразливими, діляться з усіма своєю радістю, беруть якісь предмети - "для малюка", іноді навіть у незнайомих людей, наприклад колишню в користуванні коляску, ліжечко і т. п., дозволяють доторкатися до свого живота, щоб інші могли відчути, яка непосида живе всередині. Питають, як і що потрібно робити в їх положенні. Якщо иа вагітну жінку навести порчу, то дитина народжується (якщо він взагалі народиться) з порушенням енергетики - зміщенням біополя, порушеною структурою біополя та іншими дефектами.

Відомий випадок, коли на майбутню матір навела порчу безплідна жінка, подарувавши їй дитячий костюм. Дитина народилася з скорченими пальчиками, довелося вдатися до хірургічного втручання.

У дітей біополе ще не оформлено, його легко пробити, енергетична безпека дуже слабка. Їх поранити найпростіше.

Зазвичай до приїзду гостей дитини одягають у все краще, батьки намагаються показати всім, наскільки розумний і талановитий їх малюк. Гості хвалять дитини, відзначаючи його красу, розум, здоров'я. Але думки у них бувають різними. Хтось говорить від чистого серця, а хтось заздрить, а заздрість призводить до пристріту. Будь-яка доросла людина енергетично сильніше дитини, тому навіть той, хто щиро захоплюється дитиною, робить компліменти від чистого серця, може мимоволі наврочити його. Діти від зовнішнього світу практично не захищені (особливо нехрещені). Деякі матері воліють до хрещення не показувати своїх дітей, і життя показує, що вони надходять мудро.

Пристріту можуть піддатися відносини батьків з дітьми, якщо ви безтурботно розповідаєте оточуючим про своє щастя. В цьому випадку стає неможливо знайти спільну мову, члени сім'ї перестають розуміти один одного, хоча раніше у вашій родині панували взаєморозуміння і спокій. Псування може бути наведена на всю щасливу сім'ю, а не тільки на одну людину, тоді наслідки її воістину непередбачувані.

Відомий такий випадок, коли на родину була наведена порча на смерть усіх її членів по фотографії. У живих залишився тільки один хлопчик, так як його не було на знімку. Було дві однакових фотографії. Одна завжди була в сімейному альбомі, за іншою навели порчу. Черговість смерті можна було встановити, так як на фото зникало зображення наступної жертви. Звичайно, виглядало це не так, як у фантастичному фільмі, просто то одне, то інше зображення на фотографії "затирати", на обличчях з'являлися дефекти, які в звичайній ситуації легко списати на неякісність плівки і паперу, на несумлінність проявщіка і так далі.

Пристріт, порчу часто наводять на людей неосвічених, необачних, малокультурних.

Наприклад, ви викидаєте своє волосся, нігті, брудні носові хустки, марлеві тампони зі слідами крові та інші особисті речі, навіть незважаючи на те що вас попереджали не робити цього, поберегти своє здоров'я, зайвий раз не давати чаклунів можливості нашкодити вам, навести на вас порчу.

Доброю мішенню для пристріту, псування є видатні громадські діячі, артисти, вони по роду своєї діяльності змушені спілкуватися з великою кількістю людей. На них спрямовують свої погляди тисячі, мільйони людей. А що несуть в собі ці погляди? Ви знаєте? Ні. Навіть самі дивляться на цих людей не зможуть точно сказати, які думки викликають у них ці яскраві особистості. Хтось заздрить їх популярності. Чому він такий, а я ні? Чим я гірше? Чому йому все дається легко? Постійно піддається обговоренню їх особиста, суспільне життя, їх критикують, обумовлюють. Лихословлять не тільки глядачі, але і колеги по роботі. Навіть ті, хто вважає себе гарячими прихильниками зірки, не вільні від негативних емоцій - якщо артист зайвий раз глянув на вашого сусіда, а не на вас, то ви вже готові побажати йому зла, ви гнівайтесь, лаєтеся ... Але ж таких, як ви, дуже багато!

На біополе громадських діячів спрямована енергетика мільйонів людей, тому після спілкування з великою аудиторією в їх біополе з'являється безліч пробоїн. Їм стає важко дивитися в очі оточуючим, а для артистів і політиків втрата дару спілкування - це велика трагедія. Вони починають судорожно шукати вихід, беручи свій стан за духовну кризу. У хід пускаються медикаменти, алкоголь, наркотики.

І, звичайно ж, псування часто наводять на процвітаючих бізнесменів. Зіпсувати їхню справу можуть і менш щасливі колеги, і заздрісні родичі, і сусіди, які ненавидять "цих нових росіян" за їх благополучне життя. "Чому наші справи все більше приходять в занепад, а він іде в гору? Ми перебиваємося з хліба на воду, а він годує сервелат свою собаку?" - Задається питаннями їх оточення.

Ось, скажімо, показова історія. Бізнесмен М. повинен був укласти дуже вигідну угоду, в яку він вклав весь наявний у нього готівковий капітал (у тому числі і гроші інших акціонерів), для цього він позичив свою машину колезі по роботі. Угода засмутилася, гроші пропали. Для М. це було великим ударом. Акціонери зажадали повернути свої вклади. Він намагався покінчити з собою. Його врятували.