Паранормальні здібності За знаком зодіаку

 Здібності до магії за знаками зодіаку  Паранормальные способности по знакам зодиака

Кожній людині, що народилася під певним знаком Зодіаку, від народження були даровані незвичайні таланти, які ми можемо просто не помічати в повсякденному житті.
Здібності до магії є у кожної людини - і енергетика знака Зодіаку лише одна ниточка у величезному енергоінформаційному клубку, за яку кожен нас може "посмикати" - і хто знає, раптом двері відкриються;-) Двері в світ таємниці, де нам вдасться дізнатися багато секретів про минуле, про майбутнє і про сьогодення ...

 Магічні таланти Овна (23.03 - 20.4)
Народжені під знаком Овна, здатні застосовувати для досягнення цілей та здійснення задуманого всі види магії. Найкраще у Овнів виходить заряджати позитивною і негативною енергетикою одяг, їжу або воду. Овни можуть "вважати" інформацію про людину через його фотографію або особисті речі. Що забавно, люди знака Овна, генеруючи колосальну порцію енергії на виконання задуманого бажання, частенько не віддають собі в цьому звіту і не чекають результату як такого. І бувають щиро здивовані підвищенням на посаді, коли вони тільки напередодні готували каву начальству і думали, що пора б самому заводити власний кабінет і чекати ранкова кава від секретаря ...

Тілець і його "золота жила" (21.4 - 20.5)
Високі доходи, просування по кар'єрних сходах, успіх і визнання - ось ті неабиякі магічні здібності, якими володіють Тельці. Вони, як прихильники матеріального світу, повною мірою виправдовують древній культ поклоніння золотому тільцю (золоте руно) - символу багатства. Ефект буде краще в тому випадку, якщо Телець повторить своє побажання кілька разів - і чим щедріше він буде бажати благополуччя оточуючим людям, тим більше отримає сам

 Магічні здібності Близнюків (21.5 - 21.6)
Любителів поговорити, Близнюків можна назвати хорошими майстрами-ораторами, адже їх мова є прямим магічним інструментом - так вдало заговорити чирик або приворожити зможуть тільки представник знака Близнюка. Ще Близнюки чудово використовують стихію Вітру. Тому, панове Близнюки-оратори, шепочіть свої бажання вітру, особливо добре робити це на відкритому просторі - поле і луг, розгулявся вітер - кращого місця для того, щоб загадати потаємне бажання або активізувати свою інтуїції, ви не знайдете. Також люди знака Близнюків володіють незвичайним голосом, в якому присутні особливі магічні вібрації - розмови по телефону, переговори даються Близнюкам легко.

 Рак і його шосте відчуття (22.6 - 22.7)
Люди, народжені під знаком Рака часто не виявляють великого інтересу до магії, а іноді і стають її затятими противниками. Єдине, що не залишить байдужим Рака, так це ворожіння. Чудової інтуїція допомагає йому підняти завісу майбутнього і його прогнози збуваються відсотків на 80. Крім цього, Раки - природжені психологи. У них розвинена спостережливість, вони легко можуть визначити слабкі та сильні сторони людини і легко можуть маніпулюють оточуючими для досягнення своїх цілей. Чим не чарівництво?

 Лев і його гаряче серце (23.7 - 23.8)
Зрозуміти, яка магія найкраще вийде у людей з гарячим серцем, не складе труднощів будь-кому. Любовна магія - це кінець народжених під знаком Лева. Вони можуть домогтися найдивовижніших результатів у цьому питанні. Леви мають від природи сильною енергетикою, і неабиякими лідерськими якостями. Вони чуттєві і вміють переконувати людей, читати почуття людей, саме Левам вдається "запалити" ідеєю велику масу народу і повести її за собою.

 Діва та її козирні карти (24.8 - 22.9)
У Дів просто-таки талант до ворожіння - причому будь-яка ворожильна техніка підкориться їм: карти Таро, Руни, ворожба по лініях руки та інші види ворожінь, де необхідно запам'ятати, проаналізувати і зв'язати воєдино величезну кількість комбінацій, умов і доповнень. Логіка, цифри, увага до дрібниць - ось чим обдарувала Діва своїх прихильників. Якщо вже хто і знає, який із лотерейних квитків щасливий і як би його витягнути - так це точно представник знака Діви. Купуючи квиток, Діві варто тільки звернути особливу увагу на його номер і прислухатися до своїх відчуттів: подобається чи не подобається дана комбінація цифр. Інтуїція Дев в подібних питаннях не підводить.

 Терези і їх природна сутність (23.9 - 23.10)
Люди, народжені під знаком Терезів, легко досягають успіху у всіх ритуалах, які пов'язані з природними явищами: бурею, дощем, блискавкою, громом, сходом і заходом Сонця, молодиком і повним місяцем. Також Ваги чудово працюють з талісманами, амулетами і з дорогоцінними каменями. Якщо ви отримали в подарунок від людини, яка народилася під цим знаком, прикраса і кілька добрих слів на додачу, майте на увазі, що ця річ в самий найближчий час принесе вам щастя.

 Скорпіон і його містична енергія (24.10 - 22.11)
Скорпіонам підвладна містична енергія ворожіння, пророкування, читання долі по зірках. Особливо добре у Скорпіонів виходить домашня магія. Досить тільки їх присутності в будинку, щоб захистити житло і його мешканців від будь-яких неприємностей. Запрошуйте в гості людей цього знаку Зодіаку, особливо, коли затіяли генеральне прибирання або ремонт, ну або хоча б попросіть їх помити посуд :) Після такого нехитрого ритуалу, спільної прибирання в будинку знайдуться втрачені речі, а біди будуть обходити стороною.

Стрілець і його здатність потрапляти "в яблучко" (23.11 - 21.12)
Назва знака Зодіаку говорить сама за себе. Цілеспрямовані, духа Стрільці завжди знають, чого хочуть. І не просто знають - а уявляють собі бажане до чітких деталей, навіть у дрібницях. Тому що це - їх коник вдалого виконання бажання. Хоча чітко сформульована мета - запорука успішного виконання задуманого, Стрільцям також добре б постаратися бути в потрібному місці в потрібний час, щоб не прогавити свій зоряний час. Ще люди цього знака Зодіаку від природи наділені даром цілительства, головний біль відступає під енергетикою їх рук, також Стрільці здатні діагностувати хвороби. 

 Козеріг і його природна магія (22.12 - 20.1)
Козерогам цікава астрологія, нумерологія і хіромантія. Вони з легкістю взаємодіють з числами і цифрами, знаками і символами. Сильна в Козерогах природна магія. Тому представники знака люблять дерев'яні предмети і натуральні тканини. Їх інтуїція може істотно загостриться, якщо Козерогам вдасться вибиратися на лоно природи, в ліс або в гори. Притулившись до старого дуба або, постоявши в центрі квітучого лугу, Козеріг знайде відповідь на будь-яке його запитання, тільки прислухавшись в свого внутрішнього голосу.

Магічні здібності Водолія (21.1 - 19.2)
Водолій любить театральні ефекти. Йому важливо проводити красиві, захоплюючі ритуали. Водолій вміє красиво розкинути віялом карти і впевненим голосом розповісти співрозмовнику подробиці про його минуле і майбутнє. Наскільки точне ворожіння вийде у водолія, залежить від довіри до його слів людей. Якщо Водолій відчуває, що до нього прислухаються, його поради беруть до відома, магічні здібності представника цього знаку Зодіаку ростуть як на дріжджах. Володіючи багатою уявою, Водолій може з легкість придумувати нові види розкладів, ворожінь та магічних рецептів. У нього вийде успішно навчати цими нововведеннями людей і застосовувати їх на практиці. 

 Риби та їх стихія (20.2 - 20.3)
Риби - майстри з приготування приворотного зілля (ним може стати навіть звичайний чай, заварений з любов'ю в ніч на чверть) та енергетичної прибирання будинку (після того як Риби беруть в руки ганчірки і миючі засоби з квартири зникає не тільки бруд, але і негативна енергія ). Вони вірять у прикмети, і прикмети в їхньому житті збуваються досить часто. Риби чудово ворожать на картах, рунах і кавовій гущі. І зовсім не здатні на чорну магію. Навіщо витрачати сили на те, щоб тримати в серці зло, коли можна направити енергію на щось більш конструктивне і корисне?