Питання, яке мені ставлять майже завжди, - як саме я отримую інформацію, і що роблю для того, щоб її отримати. Так от, щоб відповісти на це питання, найкраще показати як НЕ треба робити.
Я абсолютно навмисно розмістив ТУТ (постом нижче) фотографію і запитав хто на ній і де це. Зробив це саме вчора, у момент піка інтуїтивного сприйняття, коли все сприяє тому, щоб знати, бачити, відчувати.
Так от, прочитавши коментарі, я виявив, що всі користуються логікою, але ніхто (!) При цьому не питає свою інтуїцію!
Так, можливо, завдання, з одного боку, спростилася, так як на фотографії, як це зараз прийнято говорити, медійна персона і багато її просто напросто дізналися. Але, з іншого боку, завдання ускладнилося, т.к «дізнавшись» Ляйсан, але «не дізнавшись» місце, людина припиняв задавати собі питання - я ж цього не знаю! Не знаю!
Ось в цьому якраз і полягає помилка! Адже слухати себе, свою інтуїцію, це, як раз не сумніватися в тому, що інформацію можна отримати!
Те, що роблю я, дивлячись на абсолютно будь-яку фотографію, або тримаючи в руках якусь річ, мало відрізняється від того, що я попросив зробити вас: переді мною практично завжди люди, яких я не знаю, і місця, в яких не бував .Але, справа в тому, що я ніколи не намагаюся зрозуміти, чи бачив я десь цих людей, а також логічно простежити по деталях фотографії, де це може бути!Тим більше, у мене ніколи немає сумнівів в тому, що я отримаю інформацію!
Я дивлюся на фотографію - кілька секунд - а далі закриваю очі і ставлю запитання. Іноді я бачу зображення-картинку, яке, проступаючи наче крізь бензинову плівку на воді, поступово стає чіткіше. Іноді інформація приходить як чітке розуміння - я просто знаю, що це так, а не інакше. Іноді це тільки одне слово, за яке, як за ниточку, розплутувати весь клубок.
Логіка, аналіз - це те, що нам у житті, скоріше, заважає, а не допомагає, незважаючи на те, що іноді дає непогані результати. Найскладніше - вірити в себе і вірити собі!
Олександр Литвин