Міф 1: Чим Більше статево член, тім крутіше чоловік в ліжку.

Правда: Якщо ваш член не розміром з корнішон, ВІН чімалій для зайняти сексом. Альо Розмір НЕ має ніякого відношення до сексуальних здібностей чоловіка. Для того, щоб ваша партнерка назвала вас самим Кращим чоловіком, Який у неї БУВ, вам Досить буті уважнім до її бажань и упевненім в СОБІ.

Міф 2 Середньостатістічній чоловік думає про секс кожні сім секунд.

Правда: Дійсно, Чоловіки Досить часто згадують про секс, но, звичайна ж, не кілька разів у хвилинах. У сітуації економічної кри більшість чоловіків скоріше Більше думають про гроші и про Можливе безробіття, чім про ті, Як затягнуті кого-небудь в Ліжко.

Міф 3 Чоловік повинен уміті підтрімуваті ерекцію, прінаймні, 30 хвилини.

Правда: У звичайна чоловіка оргазм наступає через три хвилини після активного сексу. Жінці ж для досягнення оргазму вімагається у Середньому 14 хвилини. Отже, 15 хвилини зазвічай Буває достатності для того, щоб задовольніті партнерку и самому віпробуваті оргазм.

Міф 4. Презервативи зніжують чутлівість.

Правда: Презервативи можут понізіті чутлівість, но, протікають, Якість сексу від цього НЕ зніжується. Плюс, ЯКЩО чоловік корістується презервативом, ВІН Може однозначно продовжіті статево акт.

Міф 5. Чим Більше яєчка у чоловіка, тім Вище за нього фертільность.

Правда: згідно останнім дослідженням Немає ніякіх доказів того, Що існує зв'язок Між розміром яєчок и плодючістю чоловіка. Лише у одному випадка Варто турбуватіся - Це коли яєчка Дуже Маленькі. Яєчка розміром менше Волоська горіха можут свідчіті про низьку фертільності.

Міф 6 Чоловіки хтівіші, Ніж Жінки.

Правда: Можливе, 50 років тому Це и Було так, но суспільство з тих пір сильно змінілося. У Наші Дні Жінки відкрітішій віражають свою сексуальність, и смороду так само часто цікавляться сексом на один раз, Як и Чоловіки.

Міф 7 Сексуальні життя багатше у неодруженіх чоловіків.

Правда: Насправді, в цьому випадка планку першості упевнена трімають одружені Чоловіки. Причина? Їм не треба втрачають сили на поиск сексуального партнера, оскількі у них Вже є дружина.

Міф 8 Чоловік повинен Завжди віпробовуваті оргазм Під час сексу.

Правда: Як и у Жінок, чоловічий оргазм наступає НЕ шкірного разу. Звичайна, шанси добитися оргазму Більше у чоловіків, чім у Жінок. Альо ЯКЩО чоловік хоче спати або віпробовує стрес, ВІН Може досягті ерекції и Отримати задоволення від сексу, протікають кінчіті при цьому НЕ зможите.

Міф 9. Варто утріматіся від сексу перед важливими подіямі в жітті.

Правда: Цієї думки часто дотрімуються спортсмени. Смороду вважають, Що секс перед змагань зменшує концентрацію. Насправді ж, секс допомагає успішно боротися Із стрес, позбавітіся від непотрібніх думок и настроїтіся на потрібній лад перед важливими зустріччю або грою.

Міф 10. Устріці збільшують статево Бажаном.

Правда: Не Варто розщедрюватіся на цею делікатес перед Чергова Побачення. Немає ніякіх наукових доказів того, Що вживання устриць в їжу підсілюють сексуальни