У місті Міас була створена машина часу. Інженер-ентузіаст Віктор Булаев спорудив в своєму будинку справжню лабораторію, в якій проводить дослідження.

В основі пристрою лежать дзеркала особливого виду, які були винайдені Василем Козирєвим. «Образи, бачені мною в процесі минулого експерименту, починають збуватися», - повідомила добровільна учасниця експерименту на ім'я Наталя.

Принцип роботи апарату грунтується на те, що події, що відбулися віддруковуються у вигляді голограми, дуже важливою властивістю відбитка є його стаціонарність, з'являється можливість у будь-який час вважати відбиток, за допомогою установки, і відновити на його основі подія.

«Усі події, що відбуваються навколо нас, залишають слід, що нагадує голограму, який незмінний протягом часу», - ділиться своїми дослідженнями інженер і психолог Костянтин Голодов.

За словами інженера Булаева, думки це щось матеріальне, які, в будь-який час можна вважати й відновити. Грунтуючись на цій тезі, можна пояснити екстрасенсорні здібності деяких людей. А машина, розроблена Віктором Булаева це інструмент, що дозволяє компенсувати відсутність паранормальних здібностей у деяких людей.

Але творець машини часу попереджає, що зрозуміти складний ефект на якому грунтується принцип роботи апарату, можна лише прийнявши об'єктивне існування паралельного світу, що знаходиться в іншому часовому вимірі.

У машини часу є ще одна чудова властивість: вона здатна відновлювати біополе людини, ця особливість пристрою застосовується в медичній практиці.

Інженер-самородок не збирається зупинятися на досягнутому. У нього в проекті створення ще двох машин. Булаев вірить, що вони здатні принести користь людству.