Магічні способи притягування грошей

З давніх часів люди надавали великого значення магічних ритуалів. Вони використовували сили нематеріального світу, входили в контакт з тонкими матеріями космосу, підпорядковуючи їх своїй волі. Багато з цих стародавніх магічних ритуалів зараз здаються смішними і безглуздими. Але, можливо, в них є якесь раціональне зерно, що здається нам, поборникам цивілізації, вигадкою? .. Чому ж не спробувати? 

 

Примітка: у всіх пропонованих способах необхідно робити окрему установку на те, щоб при цьому не було нанесено збитку в якійсь іншій сфері, тому що класичний приклад такої недоробки в програмі іноді призводить до того, що гроші ви отримаєте у вигляді, наприклад, виплаченої страховки за розбиту машину, або, що гірше, як тій же страховки за життя когось з близьких вам людей. 

 

Якщо все вищевикладене засвоєно, то приступимо.

Від себе можу запропонувати кілька цілком дієвих способів. Вибачте, що вони так коротко окреслені, просто ритуалів вони не мають на увазі. Ритуали будуть дані нижче.

"Під розрахунок"

Цей спосіб заснований на тому, що ви впроваджуєте в свою свідомість (і підсвідомість) думка, що у вас достатньо грошей. Цілком достатньо, рівно стільки, скільки потрібно. Коли потрібно більше, грошей з'являється більше. Тобто як тільки виникне потреба, гроші з'являться. Якщо їх трохи зараз, значить, зараз немає потреби.

 

Цей спосіб забезпечує "гроші під розрахунок". Цілком нормальний спосіб забезпечити своє життя всім необхідним, але іноді викликає досаду. Бо як тільки з'являється сума грошей, яку маєш намір витратити на різні задоволення (або просто залишити, як хом'як, про запас), так тут же виникає нагальна потреба, скажімо, запломбувати зуб. Саме на цю суму. Цей спосіб забезпечує задоволення нагальних і невідкладних життєвих потреб. Він непоганий як базовий, до якого можна додавати різні інші, щоб не тільки з потреби гроші витрачати можна було, але й на задоволення теж.

 

Цей спосіб також можна підкоригувати, додавши необхідні установки в програму, і тоді він може забезпечувати і додаткові суми, крім необхідних.

 

"Нерозмінний п'ятак" і "Грошова скринька"

- А гроші звідки взяли? - Як звідки, з тумбочки!

Є такі штучки. Точніше, їх можна створити.

Для першого випадку берете грошовий знак (зручні купюри), можна декілька - різного достоїнства. І залишаєте завжди при собі (необов'язково тягати з собою, вони можуть перебувати вдома). Ви їх не витрачаєте. Налаштовуєте так, щоб вони притягували інші грошові знаки. Тобто берете ці гроші і бачите, як вони притягують інші грошові знаки.

 

Непогано мати також якесь місце, де ці знаки зберігаються. Шкатулка чи будь-яке інше місце, де можна покласти грошові знаки (не обов'язково "нерозмінні п'ятаки"). Для цього береться абсолютно будь-яка ємність, з умовою, що вона асоціюється у вас з накопиченням грошей, що в ній ХОЧЕТЬСЯ мати гроші. Це може бути все та ж шкатулочка, або ж особливий, спеціально для цієї мети зроблений / куплений гаманець, або потайничок в стінці - що завгодно. Але це має бути ОСОБИСТА місце.

Туди ви кладете гроші різного номіналу. Найкраще, ІМХО, - купюри.

 

А потім треба зробити фінт вухами: уявити, що вони там розмножуються. Хоч брунькуванням, хоч статевим розмноженням. Як завгодно. Але що там - інкубатор. Для цього бажано, щоб купюри були різного достоїнства: ось є "дорослі" купюри (виробники), а є - "діти", які зростають. Вони теж виростуть і теж стануть виробниками.

Розумію, що пояснення виглядає дико, але я намагаюся передати те відчуття, яке повинно виникнути з приводу цього місця.

 

Суть в тому, щоб створити в цій ємності особливий простір (народ, звиняйте, краще я пояснити не можу). Там як би не три виміри, а чотири. І ось в цьому просторі гроші розмножуються. Воно живе, так само як і грошові знаки там. Як кроликів розводять, от так в цьому просторі розлучаються грошові знаки.

 

Хто читав всілякі джерела з сільської магії, то там був спосіб такий: треба було висмикнути у кобили з хвоста (ближче до дітородним органам) волосся і з якимись діями запхнути в пляшку. Ця пляшка повинна була стати джерелом грошей. Ось в даному випадку шкатулка - приблизно те ж саме.

 

Примітка: звичайно, фізичного брунькування або, чого доброго, статевих відносин між грошима ви там спостерігати не зможете :-) (задумливо так: а шкода: от було б видовище!) Але гроші будуть туди притягатися. З цілком реальних джерел. І гроші у вас будуть.

 

Коли будете класти туди гроші (постарайтеся зробити так, щоб було чого класти - хоч по десятці), думайте про потенціал зростання цих грошей. Задайте цей потенціал зростання. Якщо виймаєте звідти частину - задайте умова швидкого заповнення утворився вільного простору (для образності добре згадати ліси Амазонки, наприклад: якщо там вирубати дерево, то на звільнене місце під сонцем тут же рвонуть інші рослини і дерева, що залишалися до цього в тіні, і дуже швидко утворилося вільне місце заповнять). Тобто за скринькою треба доглядати, плекати, їй потрібна увага. Недостатньо туди кинути три купюри і забути про неї. Отримали гроші - не пошкодуйте, покладіть в неї ще, хоч небагато. Вона повинна жити, дихати. Тоді й джерела грошей у реальному світі не будуть убожіє.

 

Діставання грошей з сну

Цей спосіб відноситься до магії снів. Власне, так можна діставати зі сну будь-який стан або предмети.

Сновидіння - не тільки "продукт психічної діяльності", як його розглядають психологи. Це окрема реальність (про це вже сто разів було сказано скрізь:), і так само, як в сновидіння можна з собою щось брати звідси, з цього світу, так само з сну можна діставати те, що потрібно.

М-м-м: не люблю я аналогією з фентезі проводити: ну ладно. У Фрая, якщо не помиляюся, було таке описано: головний герой періодично нишпорив у щілини між часом і щось звідти вивуджував. Ось тут - те ж саме.

Як тільки вам сниться сон, де вам привалила прибуток (дуже зручно, коли саме купюри і сняться), прокинувшись, ви уявним зусиллям "переводите" ці гроші з того світу в цей, як би витягаючи їх із сну. Порівняти цей переклад можна з переказом грошей з рахунку з банку в далекому від вас місті на свій же рахунок у банку того міста, в якому ви зараз перебуваєте. Ви берете образ, відчуття цих грошей (як би їх астральний образ) і переносите в світ цей. І вони не забаряться матеріалізуватися у вигляді несподіваної вигоди, получки, премії і т.д.

Таким же чином можна діставати гроші з "світу-між-світами" (кожен називає по-своєму: власне, це той простір, в яке входять бачать для того, щоб щось побачити).

Тепер скажіть:

"Гроші та удача приходять до мене, Всесвіт надає мені можливості і джерела забезпеченості, Я посилаю заклинання у всесвіт, щоб моє розпорядження було виконано."

Тепер задуйте свічку, потріть руки в диму і скажіть:

"Як мої долоні повні диму, так вони будуть повні грошей"

Лясніть долоні і скажіть так голосно, як тільки дозволяє обстановка:

"І буде так, і буде так, і буде так!"

Залиште розклад на цьому місці до ранку ночі повного місяця і потім поверніть карти в колоду.

 

Заклинання на швидке залучення грошей

Це заклинання на швидке залучення грошей. Воно має використовуватися тільки тоді, коли вам гроші вкрай необхідні, але ніколи - для наживи.

Для початку створіть коло. Як це робиться - читайте в будь-якому матеріалі по Віке або тут.

Потім вам потрібно буде 10 монеток по 1 рублю, чаша і освячена вода.

Запаліть 2 зелені свічки і поставте чашу між ними. Потім наповніть чашу освяченою водою і скажіть:

Нехай наповняться кишені, Гроші хай прийдуть до мого дому Скоро так, як чашу цю наповнюю я водою.

Тепер візьміть 10 монеток. Киньте їх у чашу одну за одною, примовляючи над кожною монеткою. (Кидаєте перший монетку - говорите перший рядок і т.д.):

Я бажаю багатства,

Я бажаю успіху,

Я бажаю щастя,

Я бажаю золота,

Я бажаю срібла,

Я бажаю достатку,

Я бажаю здоров'я,

Я бажаю допомоги,

Я бажаю, щоб гроші прийшли в моє життя,

Я бажаю всього цього, і так тому і бути!

Після цього поставте чашу на вівтар і залиште свічки догоряти. Це приверне гроші у ваше життя протягом кількох наступних днів.

 

Грошова сумка

Будуть потрібні: декілька монет.

1 зелений свічка

1 ч.л. кориці

1 ч.л. мускатного горіха

2 / 3 ч.л. освячуючої трави (дягель)

1 ч.л. порошку або масла, що притягає гроші (див. таблицю відповідностей)

Старий гаманець або гаманець, який ви більше не використовуєте.

 

Після того, як зберете інгредієнти, запаліть привертає гроші пахощі і зелену свічку. Інгредієнти змішайте в ступці товкачем (якщо їх у вас немає, використовуйте столову ложку і миску). Гарненько все промісити. Потім покладіть монетки в суміш і викладіть все це в гаманець або гаманець. Дуже ретельно сконцентруйтеся і скажіть:

"Гроші йдуть до мене. Як я сказав (а), так тому й бути"!

 

Повторіть це багаторазово, постійно концентруючись на цьому, визуализируя, як гроші йдуть до вас. Чим сильніше візуалізація, тим краще. Побачте, як гроші приходять до вас. Уявіть, як ви будете тримати їх в руках і на що їх витратите - зазвичай це найцікавіша частина заклинання!

 

Коли ви відчуєте, що час підійшло, коли ваша сила на піку, задуйте свічку, звільняючи енергію заклинання. Покладіть гаманець або гаманець в кутку в туалеті або на комод у вашій кімнаті - тобто в місці, де його не будуть чіпати.

 

Щоб потім залучити гроші, кожен день запалюйте пахощі, яке притягує гроші. Це допоможе у притягнення грошей