Як використовувати лимон для схуднення?
Для схуднення можна використовувати не тільки м'якоть лимона або його сік, але й
шкірку.

Щоранку потрібно випивати до сніданку лимонний сік розбавлений наполовину гарячою кип'яченою водою (але не окропом!). Якщо немає соковижималки, то можна розім'яти в гарячій воді кілька часточок лимона.

Під час лимонної дієти потрібно розділити добову норму фруктів на п'ять - шість порцій. Точна кількість не вказується, ви можете самостійно регулювати скільки і яких фруктів вам необхідно. Не обов'язково робити фруктовий салат, можна просто з'їсти яблуко або банан, але обов'язково разом з солодкими фруктами (наприклад, з бананами) потрібно з'їсти дві - три часточки лимона. До цього можна додати кілька горішків, щоб ще більше збити рівень цукру міститься в солодких фруктах.
Коли готуєте овочевий салат або суп, натріть у вже готове блюдо шкірку лимона - це теж одне з обов'язкових умов. Під час приготування риби або м'яса не забувайте збризкувати продукти лимонним соком.

  Как использовать лимон для похудения?

Від жирів відмовлятися не варто, особливо від жирної риби. Її потрібно їсти поливаючи лимоном - користь для організму буде подвійна і продукти краще засвояться.
Відмовитися треба від червоного м'яса (яловичина, телятина), від кондитерських виробів, здоби та інших продуктів в яких міститься цукор. У невеликій кількості він є і в картоплі, білому хлібі, білому рисі, кукурудзі. Але це не означає, що продукти потрібно повністю виключити з раціону. Досить обмежити їх вживання.

Слід пам'ятати, що вживання лимона як засобу допомагає скинути вагу, підходить не всім. При проблемах з шлунково-кишковим трактом краще пошукати інші методи нормалізації ваги.