Куряче м'ясо - причина інфекцій сечостатевої системи
Щорічно більше мільйона британок звертаються за допомогою до лікаря в зв'язку з інфекціями сечових шляхів. Тепер канадські вчені знайшли винуватця. Їм стали кури.

                                        

Довгий час експерти думали, що інфекції провокують бактерії E. coli, що мешкають в організмі. Проте останнє дослідження Університету Макгілла показало: патогени проникають в тіло з птиці. Це довело порівняння генетичних відбитків E.coli у пацієнтів і відбитків в 320 зразках м'яса, включаючи курку, свинину і яловичину. Виявилося, відбитки в курячому м'ясі найбільше схожі з тими, що виділялися у людей.

На думку автора роботи Емі Менджес, бактерії потрапляють в організм людини прямо від птиці, а не внаслідок зараження під час обробки їжі. А сучасні методи ведення господарства можуть лише погіршувати ситуацію. Про це говорить виявлення резистентних бактерій на фермах, де часто застосовуються протимікробні засоби.

Дійсно, на британських фермах поширюється резистентна бактерія E.coli, відома також як ESBL (Бета-лактамаза розширеного спектра). Згідно зі статистикою, в країні 5-19% інфекцій, викликаних E.coli, відносяться саме до ESBL. Знизити ризик зараження можна, якщо застосовувати серйозну термічну обробку та дотримуватися правил гігієни при поводженні з м'ясом.