Хто і як краде людську енергію?

Виявляється, серед нас живуть злодюжки, які норовлять вкрасти нашу енергію, відняти здоров'я. Але хто вони такі і як з ними боротися? Все, що нас оточує, що ми їмо, п'ємо і навіть що ми носимо на собі, впливає на рівень нашої енергії.

Наше здоров'я дуже тісно пов'язане з нашою енергією, життєвими силами, тому що вони впливають один на одного постійно.

Фахівець у галузі енергетичного здоров'я Дебра Грін (Debra Greene), говорить, що крім фізичного, у нас також є енергетичне тіло, яке по-іншому називається біополе. Енергетичне тіло грає життєво важливу роль для стану здоров'я і благополуччя.

Доктор Грін називає те, що краде нашу енергію у повсякденному житті, а також пропонує поради про те, як уникнути цього.

1) Виснажена їжа

Виснаженої їжею вважається їжа, яку готують у мікрохвильовці, у якій багато хімікатів або містяться ГМО (генетично-модифіковані організми). На жаль, багато хто з нас вживають таку їжу. Згідно Грін, такі продукти не містять необхідні нам поживні речовини, отже, віднімають у нас життєві сили, замість того, щоб давати їх. Більше того, такі продукти змушують нас є все більше і більше!

"Кожна жива істота, будь то рослина, тварина чи людина, має енергетичне тіло. Коли баланс енергії не порушений, їжа додає сили і живить. Коли він виснажений, їжа забирає енергію у вас", - говорить Грін.

Як цього уникнути? Довіряйте природі. Уникайте переробленої, насиченою смаковими добавками, модифікованої їжі, а також продуктів, в яких багато ненатуральних добавок і консервантів. Якщо ви занадто довго готуєте продукти, їжа втрачає свої поживні речовини. Вибирайте тільки свіжі продукти, вирощені в органічних умовах. "Мати природа дуже розумна і подбала про те, щоб ви могли отримати ту їжу, яка була б сумісна з вашим життям", - сказала Грін.

2) Мертва вода

Немає нічого прекраснішого чистої джерельної води. Вона дає прохолоду, свіжість і нові сили. Згідно доктору Грін, вода забирає енергію у інших речовин. Це основне середовище, крізь яку тече енергія по всій системі.

До того, як вода потрапляє в стакан, а потім і в наш організм, вона проходить через різні очисні системи. Така обробка вбиває воду. Кип'ячена вода - не краще.

Як цього уникнути? Найкращою вважається джерельна вода. Доктор Грін визнає, що для жителів великих міст дістати чисту джерельну воду не завжди є легким завданням.

Ви можете також очищати воду за допомогою надійних домашніх систем очищення. В даному випадку ви будете впевнені, що вода чиста, тому не станете купувати мінеральну чи столову воду, упаковану в пляшки. Також ви не будете накопичувати на звалищах велика кількість пластикових пляшок. Перевірте всі специфікації при купівлі фільтрів для води, щоб переконатися, що пристрій очищає воду від більшості відомих токсинів, а не лише рятує від поверхневого забруднення. Додатково можна використовувати системи іонізації, які відновлюють структуру води, не дають їй окислюватися і дозволяють отримати необхідну pH баланс. Це дуже важливо для здоров'я.

3) Штучні тканини

Ви, напевно, знаєте, що одяг, який ми носимо, також впливає на стан нашого здоров'я. Ми краще себе почуваємо в одязі з натуральних тканин, тому що вони сприятливі для потоку енергії, коли як синтетика блокує енергетичні потоки нашого організму.

Доктор Грін пояснює: "Якщо на вас надіта одяг з матеріалів, які блокують енергію, ваше тіло не може дихати, так сказати. У результаті, ви втрачаєте життєві сили. Натуральні тканини дозволяють енергії текти вільно, тому що така тканина створена з рослин або тварин, які, як і людина, мають свою енергію ".

Як цього уникнути? Не носіть одяг з матеріалів, отриманих хімічним шляхом, синтетики, наприклад, нейлону, мікроволокна, поліестеру, акрилу, спандекса, ацетату або модакрільного волокна. Бавовна, вовна, коноплі, кашемір, китайська кропива, шовк, льон, віскоза і бамбук чудово проводять енергію.

4) Штучне світло

Багато хто з нас проводять день при штучному освітленні, однак, тільки сонце здатне виробляти життєво важливу енергію, яку не можна замінити нічим іншим. Щоб підтримувати енергетичне здоров'я, нам завжди потрібен природне сонячне світло. "Зимова депресія чи сезонне афективний розлад, брак вітаміну D з'являється у людей, які не отримують достатньо природного денного світла. Натуральний сонячне світло містить кольори всього спектру. Штучне світло не є стандартним і часто не дає того, що ми можемо отримати від сонця. Флуоресцентний світло містить абсолютно непостійну частоту і виділяє більше електромагнітного випромінювання, ніж лампа розжарювання ",-говорить Грін.

Як цього уникнути? Бувайте на сонці опівдні близько 10 хвилин щодня. Уникайте флуоресцентних лампочок, які не тільки негативно впливають на енергію у вашому організмі, але також шкідливі для навколишнього середовища, тому що містять токсичну ртуть.

5) Мобільні телефони

Багато людей не розуміють, що мобільні телефони відбирають у них дорогоцінні час та увагу. Мобільники можуть також виснажувати вашу систему через електромагнітного випромінювання, яке вони виділяють. Не тільки мобільні телефони, а й інші бездротові пристрої виділяють низький рівень радіації через електрики, завдяки якому вони функціонують, а також високочастотні радіо хвилі. Електроприлади викликають штучну стимуляцію, яка порушує сон і природні ритми організму деяких людей. Бездротові сигнали також впливають на активність мозку, вважають деякі вчені.

Як цього уникнути? Не потрібно носити мобільні телефони дуже близько до тіла, а також слід рідше ними користуватися. Якщо ви випадку музика, використовуйте навушники з проводом. Не використовуйте мобільні телефони, коли ви знаходитесь в машині.