Каррі може допомогти в лікуванні раку кишечника
Британські вчені вважають, що каррі може допомогти в лікуванні раку кишечника. Про це пише «Кореспондент».  Карри может помочь в лечении рака кишечника

В даний час проводяться досліди з використанням каррі. Припущення про можливі медичних властивості спеції виникло на грунті того, що в каррі міститься особливий компонент, що уповільнює розвиток хвороби. Якщо доповнювати хіміотерапію періодичним вживанням спеції в їжу, лікування може бути набагато ефективніше, вважають вчені.

Раніше дослідники з університету австралійського міста Перт (University of Perth) заявили, що відновлені пакетовані соки можуть провокувати розвиток онкологічних захворювань, в тому числі, раку прямої кишки.
 
Як пише neboley.com.ua, до такого висновку медики прийшли, дослідивши в два етапи раціон 2200 здорових дорослих людей. А британське міністерство охорони здоров'я на початку цього року навіть виключило фруктові соки зі свого переліку рекомендованих продуктів. Небезпека соків в тому, що в них підвищений вміст цукру, в результаті чого корисні властивості втрачаються. При цьому регулярне споживання свіжих фруктів і овочів навпаки знижує ризик розвитку раку. Ще одним ефективним засобом у боротьбі з недугою є гриби. В ході різних дослідів підтверджено, що грибні полісахариди мають сильний протипухлинну властивістю.