ПакетиПакети


Banners Broker пропонує вам на вибір шість рекламних пакетів. Колір пакета визначається найдорожчою «панеллю», яка входить в цей пакет. Кожен пакет включає в себе всі панелі нижчою номінальної вартості. Кожен пакет включає в себе місяць безкоштовного обслуговування ваших рахунків вартістю в 15 $.


При покупці Пакетів ви також отримуєте безкоштовні покази ваших особистих банерів або посилань на ваші ресурси і проекти. Що дуже зручно для людей, які займаються інтернет бізнесом і мають кілька проектів.


Starter Pack N1 (25 $)

Стартовий пакет включає панель 1.

Як тільки панель збільшується у вартості у два рази протягом 6 тижнів, які називаються циклом, вам надаються дві нові жовті панелі безкоштовно. За кожною з двох панелей закріплено 1000 рекламних показів. Ці рекламні покази заробляють вам по 20 доларів на кожну панель. Загальна сума доходу виходить 60 доларів, мінус 10 доларів адміністративних витрат. На 50% цієї суми можна купити нові панелі, інші 50% виплачуються вам у грошовій формі.


Basic Pack N2 (55 $)

Базовий пакет включає панелі 1 і 2.

Після закінчення другого робочого циклу Базового Пакету у вашому розпорядженні виявляються дві жовті і дві фіолетові панелі. Це дає вам загальний дохід в $ 160.Із них 50% залишаються в бізнесі у вигляді рекламних місць, а другі 50% надходять на ваш гаманець і зрештою виплачуються вам готівкою, якщо ви не захочете знову вкласти їх у справу, купивши такий же пакет.


Business Pack N3 (145 $)

Бізнес пакет складається з панелей 1, 2, 3.

Після того як 13000 рекламних банерів Бізнес-пакета відпрацювали свій другий робочий цикл, ви отримуєте дві нові Сині панелі, дві нові Фіолетові панелі і дві нові Жовті панелі безкоштовно. Це дасть вам загальний дохід в $ 540 - ВИПЛАТИ подвоєною номінальної вартості початкового пакету здійснюються за тією ж схемою: 50% вартості нових панелей залишається в бізнесі і приносить ще $ 540 прибутку і додаткові покази, другі 50% виплачуються Вам готівкою.


Professional Pack N4 (415 $)

Професійний пакет включає панелі 1, 2, 3, 4.

В кінці другого робочого циклу 40000 рекламних банерів, що становлять цей пакет, приносять вам дві нові Зелені панелі, дві нові Сині панелі, дві нові Фіолетові панелі і дві нові Жовті панелі і загальний дохід в $ 1,600. ВИПЛАТИ доходу здійснюються за схемою 50% x50%. На 50% прибутку купуються нові панелі, які після кваліфікації починають приносити вам прибуток, інші 50% прибутку виплачуються Вам готівкою.


Enterprise Pack N5 (1225 $)

Kоммерц пакет включає панелі 1, 2, 3, 4, 5.

В кінці другого робочого циклу входять в пакет панелі подвоюються в кількості і вартості, таким чином, у вашому розпорядженні виявляються дві нові Червоні панелі, дві нові Зелені панелі, дві нові Сині панелі, дві нові Фіолетові панелі і дві нові Жовті панелі. Це дає вам загальний дохід в $ 4840 і виплати за тією ж схемою і з тими ж опціями, що і з пакетами інший номінальної вартості: 50% вартості нових панелей, які після кваліфікації подвоюються, даючи дохід в $ 4840 і решта 50% у вашому електронному гаманці.


Ultimate Pack N6 (3655 $)

Mаксімум пакет включає панелі 1, 2, 3, 4, 5, 6.

В кінці другого робочого циклу у вас 364000 рекламних банерів і подвійний набір панелей: дві Чорні, дві Червоні, дві Зелені, дві Сині, дві Фіолетові і дві Жовті. Це дасть вам загальний дохід в $ 14560. Виплати доходу здійснюються за схемою 50% на 50%. На 50% прибутку купуються нові панелі, по вашому розсуду, які після кваліфікації починають приносити вам прибуток, інші 50% прибутку надходять у ваш електронний гаманець і виплачуються Вам готівкою.Примітки: Всі панелі, включені в перераховані вище пакети, вже кваліфіковані подвійним дублюванням. Все, що потрібно, запустити їх у роботу і почати отримувати дохід від Видавничої діяльності. Запуск панелі (redeem) позначає, що ви вступили у володіння простором на видавничому вебсайті і активно отримуєте дохід. Якщо панель не запущена, доходу немає, і ваші Рекламні ресурси, які ви купили, просто знаходяться в очікуванні.


ВИГІДНО КУПУВАТИ при старті ПАКЕТ подорожче, БО ВІН БУДЕ забезпечимо ВІД КОМПАНІЇ безкоштовного трафіку!

 

 

 • Вступ
 • Про проект 
 • Про компанію
 • Пакети
 • Combo Pack
 • Панелі
 • Методи оплати
 • Реєстрація
 • Типи акаунтів
 • Веб Видавець
 • Payza
 • Новини
 • Відео
 
Make a Free Website with Yola.