НЕЙМОВІРНЕ ВІДЕО 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

  І що немало важно.

Ви тепер включивши програвач, щоб він відтворював відео, то Вам не потрібно, кожен раз перемикати на наступне відео, воно почнеться автоматично. А також можна проглядати вибірково прокручуючи вперед і назад нажимаючи стрілочки на екрані, або натискаючи на картинки внизу. А також відео буде поповнюватись по мірі надходження. Бажаю всім приємного перегляду.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

ФЕНОМЕН ШОУ В УКРАЇНІ #1- Phenomenon shows 


 «Феномен» - українська версія всесвітньо відомого шоу Урі Геллера. У ньому учасники, які володіють феноменальними здібностями (телекінез, читання думок, левітація, гіпноз, пророкування тощо), демонструватимуть їх у прямому ефірі й боротимуться за грошову винагороду в 500000 гривень і звання «Головного Феномена України».

За правилами проекту, 8-10 учасників-феноменів з усієї України демонструють свої здібності в прямому ефірі, а також опановують на проекті мистецтво магії під керівництвом експертів, головним з яких стане всесвітньо відомий маг Урі Геллер. Переможець проекту визначиться шляхом глядацького голосування, за результатами якого щотижня один з учасників залишатиме проект.

Зазначимо, що шоу вперше вийшло 2006 року в Ізраїлі під назвою «Спадкоємець», темою передачі був пошук Урі Геллером спадкоємця. За назвою «Феномен» (Phenomenon) і за участі Урі Геллера шоу транслювалося на американському каналі NBC. Аналоги шоу виходили також у Росії, Німеччині, Угорщині, Голландії, Іспанії, Італії, Японії.

 Феномен Ведучі

Анастасія Безрук

Анастасія закінчила Київський механіко-металургійний технікум за спеціальністю «документознавець, діловод-референт». Але потім вона зрозуміла, що її стихія - це телебачення і вступила до Київського національного університету культури та мистецтв, і закінчила його за спеціальністю «теле- та радіожурналістика».

На роль співведучої проекту «Феномен»претендувало більше сотні дівчат, але коли Анастасія з'явилася у кадрі, то подальші пошуки стали просто безглуздими.

«Перше, що я відчула, коли дізналася, що мене затвердили - страшно. Дуже-дуже! - каже Анастасія, - Коли затвердили Георгія Колдуна - стало спокійніше - в нього вже є певний досвід. Але знаєте, як говорять «очі бояться, та руки роблять». От так і я».

На каналі СТБ Анастасія працює вже майже чотири роки. Вона була сценаристом таких проектів, як «Звана вечеря», «Танцюють всі!», «Україна має талант», «Битва екстрасенсів» та «Феномен».

«Феномен» - шоу, яке назавжди поверне віру у диво. - впевнена Анастасія. - А саме його нам сьогодні дуже не вистачає».

Анастасія вирощує орхідеї та має велику колекцію цих квітів. Вона любить тварин. Має собаку, кролика та мишку з символічним іменем Надія.

В Анастасії різнопланові захоплення. ЇЇ вольовий характер проявляється в захопленні східними єдиноборствами, а ніжність та витонченість в любові до малювання.

Георгій Колдун

Народився 9 грудня 1976 року в Мінську в родині викладачів.

1998 року закінчив географічний факультет Білоруського державного університету, спеціальність «географ, викладач». 2000 року - аспірантуру того самого університету.

Паралельно самостійно займався музикою й вокалом. Викладав у школі географію, екологію й «Всесвіт».

Також Георгій працював радіоведучим на «Альфа-радіо», «Радіо ОНТ». Брав участь у конкурсі молодих виконавців «Вітебськ-2007», де посів перше місце.

2008 року випустив дебютний альбом «Фрагменти», де є автором слів і музики більшості музичних композицій. Учасник музичних телепроектів «СТС зажигает суперзвезду» (СТС, Росія), «Найди чудовище» (ТВЦ, Росія), «Павлинка NEW», «Батлейка», «Две звезды» на ОНТ. Ведучий проектів «Місце зустрічі» (Интер, Україна), «Мисс Интерконтиненталь - 2009», «Мисс Беларусь - 2010», «Эстрадный коктейль», «Телевершина» (ОНТ).

З 2007 року - ведучий інтелектуальної гри «Один против всех» на телеканалі ОНТ.

А 2011 року став ведучим шоу «Феномен» на телеканалі СТБ.

Нагороди:

Володар премії «Золоте вухо» і призу глядацьких симпатій на телевізійному конкурсі «Телевершина-2010» і «Телевершина-2011». 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

НЛО, НПО - UFO в різних куточка нашої планети 

 Літаючі тарілки, нерозпізнані літаючі об'єкти - НЛО... Хто з людей не ставив собі запитання: існують вони насправді або всі це порожні вигадки спритних журналістів, нащупавших золоту жилу? Хто людей, поставивши собі це запитання, спробував дати раду ньому? На жаль, одиниці. Життя не залишає нам багато вільного часу у тому, щоб вникати у сутність проблем, які можуть опинитися, при цьому, виявитися дозвільними вигадками. І тоді саме відповідь в учених. І віримо їм, бо хто, як і вчені, збройні сучасними знаннями, можуть дати вичерпної відповіді на поставлені запитання. Та й як і вірити, коли відповіді учених офіційні, опубліковані, доступні кожному? Але якось випадкова інформацію про новому спостереженні НЛО, що йде урозріз із офіційної точкою зору вчених, насторожує, змушує повернутися до нібито давно решенному питанню оцінки і залишає зерна сумніви. Ці зерна проростають, не дають ученим спокою. Настає, нарешті, необхідність розібратися самому, прочитати часто згадувані офіційними документами і звіти розслідування спостережень, доводять відсутність саму проблему. Для встановлення істини необхідно не обмежуватися заявами які сперечаються, а 

 самому перевірити факти і що документи, самому розібратися, чи є показання свідків і достовірні ці показання. І ось побіжний перегляд єдиного у світі офіційного звіту про науковому вивченні невпізнаних літаючих об'єктів, проведеному США під керівництвом відомого вченого Кондона, ставить за глухий кут: кінці з кінцями не сходяться. Через війну уважного прочитання неминучі такі висновки:

Посилаються цей звіт наші вчені, які заперечують реальність НЛО, самі звіту не читали і цим користуються переказом, извращающим його сущность.

Вони читали, але слабке знання англійської мови позбавила змоги їм правильно дати раду написанном.

Вони прочитали й чудово зрозуміли, але, попри впевненість в правоті своїх наукових позицій, дозволяють собі замовчувати " незручні " результати дослідження та підкреслюють підходящі факти. Вищесказане може пояснити позиції, зайняті наші вчені, ссылающимися на єдина світі офіційний звіт комісії Кондона. Але як витлумачити позицію запеклих противників НЛО США? У них проблем із мовою... Тут, певне, застосуємо третій висновок чи... Шукаємо це " чи " в фактах і документах, і факти невблаганні: починаючи з 1947 року проблемою НЛО займається іще одна найбільший " науковий " центр - Центральне розвідувальне управління, роль що його замовчуванні питання дуже добре освітлена у низці книжок. Літаючі тарілки, нерозпізнані літаючі об'єкти... Найчастіше вся проблема загалом іменується " феноменом НЛО " . Але саме слово " феномен " викликає в людей асоціацію зі різного роду природними явищами й їх убік від пошуків сутності. А завдання пізнання у тому, щоб за видимістю розпізнати сутність, а чи не в тому, щоб видимості приписати бажану сутність, відкинувши у своїй незручні факти, заважають проведенню аналогій. На жаль, справи у такий спосіб. Очевидці, наприклад, розповідають про появу їхніх очах сигарообразного об'єкта, який, пролетівши деяке відстань, зупинився, розвернувся по осі на 900 і зник. А їм пояснюють: це був запуск супутника. Очевидці кажуть, що медузообразный об'єкт, довільно змінював траєкторію польоту і зависавший. А у відповідь: хемилюминесценция. Просто й те водночас по науковому. Очевидці бачили незалежно друг від друга об'єкт, пролетів в розквіті близько 60 метрів. Раптом об'єкт завмер (повітря!), хіба що роздумуючи, куди звернути, повернув направо під немислимим для земної техніки кутом, пролетів над таксі - машина затремтіла і зупинилася. І весь цей у повній тиші. Очевидці звернулися по роз'яснення до газети. Їм відповідають: ваш лист переслано на метеорологічну станцію. Спасибі, що не психіатричну лікарню! Втім, чи є різниця: ні та, ні інша організація непізнаними літаючими об'єктами не занимаются.

Очевидці - таку ж люди, як ми із Вами. Сьогодні сліпота сучасної науки виставила їх дурниками. Готуйтеся, завтра настане ваша чергу. Побачили загадкові об'єкти післязавтра зволіють промовчати. " " Судячи з численних історичним документами та археологічним загадок, цю проблему існувала ніколи й трактується з позицій рівня знань, накопичених кожної епохою. Тут були й боги, і чорти, і дияволи, і привиди. З розвитком науки настав час для асоціацій з метеорологічними явищами. І ось людина навчився літати всупереч деяким ученим, який вважав літак іграшкою без майбутнього, людина опанував ядерної енергією всупереч ученым-скептикам, який вважав це неможливим в найближчим часом, людина вийшла до космосу всупереч деяким ученим, заявлявшим буквально напередодні запусків перших супутників про неможливість польотів до космосу. Настав, нарешті, час, коли стає зрозуміло, що нинішня парадигма, тобто сукупність усталених положень науки, обговорюваних як керівні початку пізнання, неспроможна пояснити факти про невпізнаних літаючих об'єктах. Існуюча парадигма виявилася, що й траплялося неодноразово історії науку й техніки, перепоною по дорозі пізнань. Адже якщо допускати тільки те розуміння і тлумачення фактів, яке санкціоновано пануючій парадигмою, то прогрес пізнань виявиться неможливим. Проблема НЛО вимагає переосмислення і розміри нашої пізнавальної установки. Наша звична установка у тому, що людина - дослідник, отже, він - суб'єкт дослідження. І раптом сукупність фактів свідчить у тому, що, будучи суб'єктом дослідження, можна бути це й об'єктом дослідження із боку ще більше могутнього суб'єкта. Матеріальний світ таїть ще чимало найскладніших загадок, що спливають на поверхню в вигляді парадоксів. Хто ж парадокс? Це - своєрідне думка, різко розбіжне з загальноприйнятим, це - несподіваний результат досягнуто не відповідний звичайним предстявлениям. Поява парадоксу свідчить про об'єктивно сформованій противоричивой ситуації, при якої панівна парадигма неспроможна дати чіткий у відповідь ці запитання. Що ж виходить що стосується непізнаними літаючими об'єктами? Вони залишаються неоппананными, попри всі хитрощі ототожнити його з природними феноменами, а висловити " безумну ідею " не дозволяє інерція думки. НЛО - це парадокс. ПАРАДОКС ХХ століття. І річ його, хоч і фантастично, ось у чому: Земля відвідується літаючими об'єктами невідомого походження. Сформулювати цей парадокс можна було внаслідок її подальшого розвитку науки, йде, як відомо, і натомість образ одних учених іншими (це вже де легко сипати прикладами!). Так чи інакше, а науково-технічний рівень останньої чверті ХХ століття дозволяє человеку-слепому кошеняті відкрити очі й подивитись світ із матеріалістичних позицій. Тільки з цих позицій можна відкритий підхід до пошукам нової парадигми, що дозволяє пояснити незрозуміле. Тільки з цих позицій можливо вивчення парадоксу НЛО. А відмова від результатів цих позицій, інертність мислення, софістика, тобто свідомо неправильний добір вихідних положень, різноманітних словесні хитрощі та виверти, гра на зовнішніх сходствах явищ, повинні привести нашій пошуках управи на нечисту силу в найближчу церква. І якщо цьому роль сучасних отрицателей реальності НЛО, то на йдемо правильним шляхом. Можна спробувати зрозуміти отрицателей існування проблеми НЛО. Пануюча парадигма дала дуже багато людству, і вчена, присвятив своє життя зміцненню цієї парадигми, передбачає і думку про серйозної можливості констатації фактів, суперечать загальноприйнятим уявленням, законам та принципами. Але нова не рівноцінно. Інколи вона може бути зведене до відомим законам науки. У разі з парадоксом НЛО щепленням нового до старого не обійтися. Дуже то, можливо, що парадокс НЛО заявив про себе широких масштабах зарано вчених ще готовий піти на його сприйняттю. Але чому робити? Ця своєрідна правота отрицателей реальності НЛО приречена, так як ніщо неспроможна вічно противитися фактам. " Факти, - каже В.І. Ленін, - якщо взяти їхнє у тому цілому, у тому зв'язку, як " уперта " , а й безумовно доказова річ " (Статистика і соціологія, і. Повне зібр. тв., т. 30, з. 351). Від фактів, які свідчать необхідність самого серйозного вивчення парадоксу НЛО, нікуди подітися. Пошуки фактів привели мене до вивчення великої літератури, що становить людей, самовіддано захищають нове, людей, всіма доступними засобами протиборчих йому, і, нарешті, людей, які намагаються заробити, фантазуючи на цікаву тему (але це, до жалю, завжди неминуче). Усі вивчене мною Демшевського не дозволяє сумніватися насправді невпізнаних літаючих об'єктів. НЛО - це об'єктивна реальність, фиксирующаяся і інструментальними методами: кіно- і фотозйомкою, радіолокаторами, магнитометрией тощо. Відомі численні випадки, коли нерозпізнані літаючі об'єкти впливають фізичними полями на земну техніку й живу природу. І, насамкінець, відомі випадки контактів людей энлонавтами, тобто із пілотами (чи пасажирами?) цих невпізнаних літаючих объектов.

Будучи, як і всі, продуктом сучасної парадигми і з рівня земної науку й техніки, я віддаю усвідомлювали у повній абсурдності самої думки про існування поруч із нами невпізнаних літаючих об'єктів позаземного походження, але бути, якщо сукупність спостережень та матеріальні сліди, оставляемые непізнаними літаючими об'єктами грунті, перетворюють самовпевненість сьогодні в абсурд? Член-кореспондент АН СРСР Д.І. Блохінцев писав: " Науки численні. Сфери діяльності різноманітні. Різноманітні і нові методи. Але образ наукового мислення один. Його істотною рисою є суворе, безвідносно до догмам і авторитетів, ставлення до фактів і теоріям " . З цим, мабуть, все згодні. Але щойно заходить мова йде про НЛО - все забуте. Люди, поняття які мають про факти, починають віщати лише про авторитетах. Звісно, перевіряти факти - клопітка заняття. " Звісно, це не легко,- зазначив В.І. Ленін був у статті " Спірні питання " . - Набагато " легше " брати на віру те, що попадеться, що доведеться почути, що більш " відкрито " кричать, тощо. Але тільки ті, удовлетворяющихся цим, звуть " легонькими " , легковеошми людьми, і з ними серйозно не вважається " (І. Повне зібр. тв., т. 23, з. 67-68). Існує, проте, обов'язковий мінімум книжок, потрібно прочитати, ніж виглядати " ослаблим на голову " , розмірковуючи про невідомому. Якщо ж хочеться поміркувати вголос про позаземних цивілізаціях, то тут недостатньо знання вищої математики, особистої участі в розробці космічних кораблів чи участі у пошуках снігову людину. На російській мові лежить досить багато книжок на яких розглядаються питання космосі і позаземних цивілізаціях. Якщо ж хочеться висловитися з проблемі НЛО, те й тут написано досить. Але немає. Категоричні заперечення існування невпізнаних літаючих об'єктів обгрунтовуються такі як " гадаю " , " як на мене " , " впевнений, що нічого немає " тощо. " Зазвичай уявити не можуть собі повного обсягу явища НЛО, -пише Д. Мак-Кемпбелл. - Випадковий спостерігач НЛО може бути, у курсі десятка чи, то, можливо, кілька більшої кількості газетних звітів про НЛО кілька років. Він, то, можливо, випадково бачив кілька журнальних статей про НЛО, найчастіше прошарованих сенсаційними повідомленнями мисливство на білих ведмедів або про пошуках скарбу на туманною Амазонці. Він може знати про деякі книгах про НЛО, але найчастіше він створив їх не читав. Газетні коментар до звіту комісії Кондона, що він теж читав, переконали у тому, що НЛО уявити не можуть собою особливого інтересу " ( " Нові погляди на проблеми невпізнаних літаючих об'єктів із погляду науки і здоровим глуздом " , 1973, перекл. з анг. І.М. Шейдина, рукопис, 1975 г.).

Як довести існування парадоксу НЛО? Як довести, що ця проблема немає, що це всього-на-всього пуста вигадка? І те й у другому випадках шлях один: виведення істинності тези з істинності аргументів. Ознайомлення з Літературою, що відстоює чи опровергающей реальність НЛО, показало, який стояв поблизу незграбного захисника проблеми уже є щодо крайнього заходу кілька істинних аргументів, а й у за найспритнішого противника доказуваний їм теза про відсутність невпізнаних літаючих об'єктів не слід, не випливає із доказів, які у підтвердження. Це кращому разі. Найчастіше використовуються хибні докази, причому доводить впевнений, що ніхто перевіряти сказане їм. Дрімуча самоуверенность!

Працюючи над рефератом, я виходив речей, тим, хто має її прочитати, обізнаний із появлявшимися зі сторінок i журналів статтями, автори яких " доводять " , що ця проблема зводиться до обсасыванию дозвільних вигадок. Серед цих отрицателей протягом року заявив себе голосно В.Губарев ( " Легенда про прибульцях " , " Наука життя й " , 1980, №_ 11-12). Журнал " Наука життя й " (1978, № 8) опубліковано стаття Д. Оберга. Журнал " Земля і Всесвіт " (1977, № 4) познайомив нас із статтею Д.Я. Мартинова. Відколи виникла цю проблему? Як вона вивчається? Казали на сьогодні? Це питання, як, втім, і ще, що стосуються невпізнаних літаючих об'єктів, і розглядаються у цій работе.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

 Прибульці, інопланетяни - Real alien

 Чи існують інопланетяни, прибульці?

 Припустимо, що термін «інопланетяни» має на увазі створінь, що здатні робити моральний вибір, володіють інтелектом, емоціями і волею. Далі, розглянемо деякі наукові факти:
1. Люди відправили ракети майже до кожної з планет нашої Сонячної системи. Після вивчення отриманих даних виявилося, що всі планети, крім Марсу і, можливо, місяця Юпітера, можна виключити як непридатні для життя.
2. У 1976 р. Сполученими Штатами на Марс було відправлено два космічних апарати. Вони були оснащені пристроями, що могли брати проби марсіанських пісків й аналізувати їх на наявність будь-яких проявів життя. Однак вони абсолютно нічого не виявили. З іншого боку, якби ви взяли аналіз у найбільш безплідних пустелях на Землі, або з найбільш замороженого ґрунту Антарктики, то обидва аналізи показали би життя, повне мікроорганізмів! У 1997 році США відправили інший апарат на поверхню Марса. Він узяв ще більше зразків і провів ще більше експериментів. Однак жодних проявів життя так і не було знайдено. З того часу було запущено ще декілька місій на Марс. Результати були такими ж.

 3. Астрономи постійно відкривають нові планети у віддалених сонячних системах. Деякі вчені припускають, що наявність багатьох планет доводить, що ще де-небудь у Всесвіті має бути життя. Справа в тому, що жодна з цих планет ніколи не була визнана навіть і близько придатною для життя. Величезні відстані між Землею і цими планетами роблять неможливими будь-які припущення стосовно цього. Знаючи про те, що тільки Земля може підтримувати життя у нашій Сонячній системі, еволюціоністи понад усе прагнуть знайти іншу планету в іншій сонячній системі, щоб довести тим самим, що життя мало так само розвиватись і там. Можливо і є інші планети, але ми нічого про них не знаємо, і не в стані безпосередньо перевірити, чи можуть вони хоча б умовно підтримувати життя.


Отже, що говорить Біблія? Земля і людство є унікальними Божими створіннями. Перший розділ книги Буття навчає, що Бог створив Землю раніше за Сонце, Місяць і зорі. В Діях Апостолів 17:24, 26 йдеться про те, що «Бог, Який створив світ і все, що в ньому, будучи Господом неба і землі… Створив Він з одного весь людський рід, щоб жив по всій поверхні землі, визначивши заздалегідь окреслені пори та межі їхнього проживання».

Після свого створення людство було безгрішним, і все у світі було «дуже добре» (Буття 1:31). Коли перша людина згрішила (Буття 3), у результаті падіння людства виникли різноманітні проблеми, хвороби і смерть. Навіть тварини, які не згрішили перед Богом (вони не є морально відповідальними створіннями), страждають і помирають (Римлянам 8:19-22). Ісус Христос помер, аби понести покарання, яке заслуговуємо ми за наші гріхи. Коли Він повернеться, Він скасує багато аспектів прокляття, що існує зараз, починаючи з Адама і, в кінцевому результаті, відмінить його (Об’явлення 21-22). Зауважимо, що в Посланні до Римлян 8:19-22 говориться, що всі творіння з нетерпінням чекають цього часу! Важливо також відзначити, що Христос прийшов, щоб померти за все людство, і що Він помер лише один раз (Євреям 7:27; 9:26-28;10:10).

Якщо все творіння страждає від прокляття, то це стосується і будь-якого позаземного життя. Якщо, заради підтримання дискусії, ми припустимо, що існують морально відповідальні істоти на інших планетах, то вони також страждають, і якщо не зараз, то коли-небудь вони, безумовно, постраждають, «коли небо з гуркотом пройде, а розпечені стихії розплавляться» (2 Петра 3:10). Якщо вони не згрішили, то з боку Бога було б несправедливо карати їх, але якщо вони згрішили, а Христос помер лише один раз на Землі, то вони залишаються у своїх гріхах, а це також суперечить характеру Бога (2 Петра 3:9). Це ставить нас перед нерозв’язним парадоксом – тільки якщо, звичайно, жодних істот поза Землею не існує.

Як щодо форм життя на інших планетах, які не є морально-інтелектуальними істотами? Чи можуть водорості або навіть собаки і коти існували на невідомій планеті? Припустимо, що так, і це не суперечить біблійним текстам. Але, безумовно, проблематичною виявиться спроба відповісти на такі питання, як: «Оскільки все створіння страждає, то що мав Бог на меті, створюючи на віддалених планетах істот, які страждають?»

На завершення слід відзначити, що Біблія не дає нам жодних підстав вважати, що в інших частинах Всесвіту існує життя. Точніше, Біблія дає нам декілька ключових причин, чому цього бути не може. Так, трапляється багато загадкових і незрозумілих речей, але не існує жодних підстав приписувати ці явища інопланетянам, прибульцям чи НЛО. Якщо і є причини цих певних подій, то вони, цілком імовірно, носять духовний характер, а точніше – мають демонічне походження.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

 Монстри, снігова людина - Monsters

 1. Перше місце займає снігова людина, або, як ще його називають, йеті. Люди, частенько бачать цього монстра, який за описами схожий на кремезну, волохату людину, у якої потужні кінцівки та яка огидно пахне.

2. Друге місце посідає Лохнеське чудовище. Не один раз вчені занурювалися у озеро, але ніяких слідів монстра із кінською головою і довжелезною шиєю не знаходили)

3. Монстр-кровосос чупакабра. З 1995 року він “висмоктує” кров зі своїх жертв. Монстр з шимпанзе зростом скаче – як кенгуру. Очі в нього червоні, руки волохаті, мова як у змії, а зуби як у вампіра. Інколи заїжджає до нас на Україну, живиться кроликами, відомий своєю охайністю(тих же кроликів акуратно складає по купкам за кольром шерсті).

4. Четверте місце посідає  монстр, який мешкає у Нью-Джерсі, який поселився там у 18столітті. Розповідають, що він може ставати невидимим, має чорні ноги із копитами а також крила.

 5. Істота-криптид Людина-метелик лякає Пойнт-Плезант в Західній Вірджинії з 1960 року. Довгий сірий монстр володіє червоними гіпнотичними очима, їсть собак і літає на величезній швидкості.

6. Як не дивно, на шостому місці посіли ельфи та гноми  Ну які ж із них чудики!?

7. Доверський демон схожий на гуманоїда. У нього велика голова і тіло персикового кольору.

8. Лавлендський ящір з’являвся в штаті Огайо. Монстр схожий на собаку, покритий лускою і має обличчя жаби.

9. Ух ти! Уявіть собі, у рейтинг попали навіть динозаври! (які вимерли ще за царя Омелька, коли ше земля була тоненька  ) .Отже, є люди які вірять , що в лісах Південної Америки і Африки живуть чудовиська, схожі на птеродактилів.

10. Джек-стрибунець, його ще називають Джек “пружинки-на-п’ятах” (В нашого “Джека”, пружинок уже нема, він уже давно купив собі пропеллер  ) мешкав в вікторіанській Англії. Від його витівок страждають до цього часу. Люди описують його як людину в чорному плащі і шоломі, з кігтями і полум’ям з рота.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

Неймовірне яке неможливо пояснити - Incredible

 Загальні ознаки появи привидів. По-перше, потрібно визначити, і краще за вас це ніхто не зможе зробити, чи були у вас випадки, гідні уваги. Не всі примари однаково поводяться, вони можуть створювати безліч непояснених явищ. Деякі привиди виробляють якесь одне явище - наприклад, специфічне ляскання закритими дверима, яке відбувається неодноразово - в той час як інші розпустилися примари створюють безліч багатьох різних явищ, починаючи ледве чутними шумами і закінчуючи постійними появами. Ось список найпоширеніших явищ, які можуть вказати на те, що у ваш будинок зацікавив привидів: - незрозумілі шуми - кроки; удари, стукіт, постукування; дряпання; звуки падіння. Іноді ці шуми можуть бути ледь чутними і нечастими, часом, вони можуть бути дуже гучними. - Відкриття і закриття дверей, шаф і буфетів - частіше за все, ці явища звичайно не помічаються. Хто завгодно може почути характерні звуки відкриття або закриття дверей (господарі будинку дізнаються звуки відкриття дверей у власному будинку), але доказ появи привидів буде безперечним лише у випадку, якщо ви пам'ятаєте, що ви залишили відкриті 

 двері в закритому стані. Іноді меблі, наприклад кухонні стільці, може бути пересунуто з одного місця на інше. Дуже рідко такі явища відбуваються при свідках. - Включення і виключення світла - як і в попередньому пункті, на такі явища дуже рідко можна звернути увагу, але якщо світло увімкнено, а ви точно знаєте, що його вимикали, це теж може бути явною ознакою непроханих гостей. Те ж саме може статися з телевізорами, радіо та іншими побутовими приладами. - Зникнення предметів і подальше їх поява - це явище, яке ми назвали "Ефект ППО" (Поява Зниклого Об'єкту. Також це явище називають "заемом", і це - знайома вам ситуація, коли ви не можете знайти те, чим часто користуєтеся - наприклад , ключі від машини - ви думаєте, що поклали їх туди, куди і звичайно. Але вони пропали, і ви безуспішно витрачаєте час на їх пошуки. А потім, ключі знайдені - саме в тому місці, куди ви зазвичай їх кладете. Неначе річ хтось ненадовго брав, а потім поклав на місце. Іноді речі пропадають на кілька днів або навіть тижнів, але з'являються вони потім саме в тому місці, яке не можна пропустити, займаючись їх пошуком. - незрозумілі тіні - випадкові тіні, звичайно помічаються боковим зором . Часта поява тіней з явними людськими формами, іноді добре, іноді не дуже помітними. - дивна поведінка тварин - собаки, кішки або інші домашні тварини поводяться дивно. Собаки можуть гавкати на щось невидиме людському оку, с'ежіваться без видимих ​​причин або відмовлятися входити в кімнату з нез'ясовних причин. Кішки можуть "спостерігати", як щось перетинає кімнату. У тварин більш розвинені почуття, ніж у людей, і багато дослідників вважають, що їх психічні здібності можуть бути налаштовані краще. - відчуття, що за вами спостерігають - це незвичайне почуття може бути викликане чим завгодно, але в нього є не піддається поясненню джерело, якщо це почуття відбувається в певній частині будинку в певний час. Ось деякі з найбільш звичайних подій, які можуть відбуватися в будь-якому будинку, де живуть привиди. Але іноді трапляються ще більш незрозумілі речі ... Більше вагомі докази. Наступні явища зустрічаються рідко, але саме вони стають серйозним доказом появи примари: - психокинетические явища - звук дверей, що або щось на зразок цього є прикладом таких явищ. Фактично, на цей раз це відбувається при вас. Включення і виключення світла, яке може повторюватися або є поодиноким явищем, стає доказом, що відбувається щось незрозуміле. Ви бачите, як самі собою включаються телебачення чи радіо, чи, можливо, ви знаходитесь дитячої і бачите, що заводна іграшка вашої дитини починає працювати самостійно. Двері та вікна закриваються або відкриваються. Деякі люди говорять, що, коли вони знаходяться в ліжку, вони можуть відчути і / або почути, як хтось сів на ліжку. - почуття, що до вас доторкнулися - якщо ви відчуваєте спостереження за собою, це одне, і зовсім інша, якщо ви відчули, що вас щось торкнулося. Деякі люди відчувають, що щось пронеслося повз них, щось торкнулося їх волосся, відчувають "руку" на своєму плечі. Іноді щось може обережно вас підштовхувати або штовхати. - крики і шепіт - приглушені голоси, шепіт і крик, які можна почути. Буває, чути музику невідомо звідки. Люди чують свої імена, вимовлені кимось. Це явище , як і всі вищенаведені, отримує більше вагомості, якщо кілька людей чують або бачать одне і те ж одночасно. - холодні або гарячі предмети - незрозумілий холод - класична ознака приведення, але, в принципі, будь-який випадок значного підвищення або зниження температури без причини може бути свідченням появи примари. - нез'ясовні запахи - аромат парфумів або одеколону, якого у Вас ніколи не було. Це явище відбувається без очевидних причин і може супроводжуватися іншими явищами, такими, як тіні, голосу або психокинетические явища. Крім того, можуть виникати різні відразливі запахи. Неспростовні докази. Існують ще більш рідкісні та незвичайні явища, деякі з них називають полтергейстом, і вони можуть бути дуже переконливим доказом істинності появи привидів: - Переміщення або підняття об'єктів (серйозні психокинетические явища) - тарілки, що ковзають по столу; картини, що відлітають від стіни; захлопування дверей, меблі, що переміщається по підлозі. - фізична напад - подряпини, удари і сильні поштовхи. Ця ознака особистого нападу з'являється надзвичайно рідко. - ще одна фізична доказ - нез'ясовне лист на папері або стінах; відбитки рук і ніг. - явища - фізичний прояв духу чи об'єкта. Ці явища також дуже рідкісні і можуть прийняти різну форму: туман у формі людини або невизначеної форми; прозорі людські фігури, які зникають майже відразу; і найбільш рідкісне явище, людські фігури, які виглядають такими ж реальними, як і живі люди, але проходять в кімнату крізь стіни і зникають, будучи поміченими. Виключіть раціональні пояснення. У людини, який виявив кілька подібних явищ, є причини вважати, що його або її будинок заселений примарами. Але тут можна помилитися. За словами більшості експертів, людський розум і людські почуття (будь фокусник скаже вам це) легко обдурити. І люди можуть легко переплутати зрозумілі речі, що відбуваються в їх будинках, з паранормальними. Перш ніж Ви вирішите, що у вашому будинку завівся привид, і піддастеся паніці, прикладіть всіх зусиль, щоб знайти раціональні пояснення тому, що Ви відчули. Практично у всіх явищ, перерахованих вище, могли бути абсолютно природні причини: - шуми могли бути викликані пересуванням ваших сусідів або навіть паразитами, такими як миші і білки; - відкриття і закриття дверей може бути пов'язано з дефектними петлями або неправильної їх установкою; - ефект ППО - звичайнісінька недбалість і забудькуватість; - тіні, можливо, викликані фарами проїжджав повз; - можливо, деякі явища, виявлені вами, всього лише продукт вашої уяви. Звичайно, чим більше нез'ясовні явища, тим важче спростувати їх існування. І, як зазначено вище, якщо є безліч свідків, що зазнали ці явища, до них, ймовірно, поставляться більш серйозно. Спробуйте отримати допомогу у виявленні раціональних пояснень явищ. Водопровідник міг би допомогти вам знайти причину того стуку. Тесляр може позбавити ті двері від самостійного закриття. Друг або сусід могли б подивитися на ваш специфічний досвід з боку і запропонувати розумне пояснення того, що ви помітили. Коротше кажучи, зробіть всіх зусиль, щоб зрозуміти, що у вашому будинку немає привидів . Ведіть щоденник. Якщо ви передбачили всі раціональні пояснення явищ, які відбуваються у вашому будинку, а вони все ще тривають більш-менш часто, записуйте їх. Заведіть щоденник, в якому будете описувати явища. Наприклад: 2 червня 2002; 22:30 - сидів, дивився телевізор, коли світло ванної включився сам по собі. Пішов і вимкнув його знову. 10 червня 2002; 21:14 - Був на кухні і знову почув кроки в передпокої. Там нікого не було. Пішов, щоб подивитися, не зміг знайти причину. Щоденник, схожий на цей, може допомогти експертам у будь-якому дослідженні цих явищ. Якщо Ви чуєте незрозумілі шуми, спробуйте записати портативним магнітофоном. Якщо виникають фізичні появи привидів, робіть фотографії або відео з їх участю. Тримайте свій щоденник, фотоапарат і відеокамери не занадто далеко, щоб ви могли зафіксувати час появи незвичайних речей. Покличте експертів. Коли Ви повинні викликати дослідника незвичайних явищ? Тільки тоді, коли ви виключили будь-які раціональні пояснення явищ, ви відчуваєте і повністю впевнені, що ваш будинок дійсно заселений привидами, ви можете зв'язатися з експертами. Звичайно, якщо явища є надзвичайними, і ви відчуваєте, що ви і ваша сім'я знаходитесь в небезпеці фізичного чи психологічного впливу, Ви повинні покликати на допомогу відразу ж. Хто ці експерти? Є сотні організацій, які займаються подібними випадками. Звичайно, вони розрізняються по наявності практичного досвіду, тому ви повинні бути обережні в своєму виборі. Трой Тейлор, у своїй статті, "Що робити тому, у кого в будинку оселилися привиди", дає кілька хороших порад для тих, хто вибирає дослідників невпізнаного, у тому числі щодо якостей, якими вони повинні володіти, і призводить питання, які ви повинні задати їм перш, ніж запросіть їх перевіряти ваш будинок. Незважаючи на дивні речі, які ви виявили, ваш будинок навряд чи заселений потойбічними мешканцями. Також, це може бути добрим духом або явище, з яким ви зможете сусідити. Зазвичай, ці явища не віщують нічого небезпечного. Хто зустрічався з такими явищами?

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

Тварини, плазуни і інші кусючi - Animals, reptiles and other

 Твари́ни (Animalia або Metazoa) — царство переважно багатоклітинних еукаріотичних (ядерних) організмів, одною з найголовніших ознак якого гетеротрофність (тобто, споживання готових органічних речовин) та здатність активно рухатись. Але не завжди тварини ведуть активний спосіб життя і є гетеротрофами. У клітинах тварин (як і інших еукаріотів) міститься сформоване ядро. У побуті термін «тварини» часто є синонімом ссавців, однієї з груп тварин, проте тварини — це набагато ширша група. До тварин крім ссавців відносять й інші організми: рибптахівкомахпавукоподібнихмолюсківморських зірокчервів тощо. Рослини та гриби — інші великі (але не єдині) царства еукаріотів, що не входять до царства тварин.

Їжачок

- Татко, а наш їжачок від старості помер?

Звичайно, синку, був би він молодим, він би від КАМАЗу втік би…

  • Котик чи киця - Яке гарненьке! Це у вас котик чи киця? - А ви по вухам не бачити? - Ні. - Це кролик.
  • Жінка дзвонить чоловікові на мобільний: — Іване, де ти є? — На полюванні. — А хто це там дихає голосно? — Ведмідь. — А стогне чому? — Поранив я його. — А чому голос жіночий? — Ну, знаєш! Я взагалі-то мисливець, а не ветеринар! (ще…)
  • Думка колобка в першу шлюбну ніч: - От бабка зараза недоліпила…
  • - Мам, візьмем котика? – Ні. Виросте, буде сцяти і срати по кутах… - Тоді тигрика? – Нєє, виросте – сцяти і срати по кутках будемо ми.
  • Навчився у чоловіка собака говорити. Приводить він його в кафе і каже: — Хлопці, закладаємось на 100 баксів, що мій собака вміє говорити. Усі подумали, що чоловікові ніде гроші подіти, і виклали їх. — Сірко, говори, — каже чоловік. Сірко очі підвів — й ані слова. Чоловік просить його ще раз і ще раз, а він — ані слова. Розрахувався чоловік з усіма і думає: “Зараз уб’ю цього собаку. Ну нехай скаже своє останнє слово”. — Чого ти мовчав? Сірко підводить очі і пошепки говорить: — Дурак, уяви, скільки ми наступного разу заробимо… 
  • Купив заєць мотоцикл “Ямаха” і катається по лісі. Побачив його вовк і каже: -Покатай мене на мотоциклі. Сідай, каже заєць! Їдуть-їдуть,тут вовк починає бурмотіти: -Яяяяя… -ЯМАХА, підказує йому заєць. Їдуть далі,знову: -Яяяяя… -Та Ямаха, пора б вже вивчити, каже заєць. Через кілька хвилин заєць знов чує: -Яяяяя… -Та, бля, Ямаха! Вивчи вже! -Яяяяяяйця в шприхи замотало!
  • В лісі. Заєць жує жуйку. До нього підходить Вовк. Вовк: – Дай жуйку. Заєць: – Ага. Тільки якшо відповіш на питання: Хто головний в німців?Вовк: – Гітлер! Заєць: – Правильно. А коли була війна? Вовк: – 1941-1945! Заєць: – Правильно! А скільки людей на ній загинуло? Вовк: – Вчені ше не визначились! Заєць: – Правильно!!! На жуйку! Вовк пішов гуляти лісом і його зустрів ведмідь. Побачив ведмідь, що вовк жує жуйку і собі захотів, а вовк порадив звернутись до зайця, але сказав, що той задасть 3 питання і підказав йому варіанти відповідей. Пішов ведмідь шукати зайця. Побачив його і каже йому: – Дай жуйку! Заєць: – Дам якщо даш відповідь на 3 запитання. Ведмідь: – Добре. Заєць: – Як тебе звати? Ведмідь: – Гітлер! Заєць: – Коли ти народився? Ведмідь: – 1941-1945! Заєць: – Ти дурак? Ведмідь: – Вчені ше не визначились!
  • Врізався дід(Д) на запорожці в бентлі. З бентлі вийшов крутелик(К) і каже діду: К: Капец тобі братішка попав ти на бабки. Д: Та звідки бабки в пенсіонера. К: Тоді квартиру продавай. Д: Та нема квартири, в гаражі живу. К: Ну тоді на органи підеш. Д: Ой не треба на органи!!! Слухай в мене в багажнику борсук є класно м!ньєта робить. К усамітнився на 15 хв. з борсуком після чого кинув діду 500 долярів, сказав “НУ ВААЩЄЄ”, поїхав додому дав жінці-блондинці борсука промовивши:”На, навчи готувати яєшню а сама збирай манатки і вй*буй”.
  • У вагоні ресторані сидить жінка з дитиною. До них підсідає дядько, довго дивиться і каже: - Ну й страшний у тебе хлопчик, матусю! Жінка в крик, прибігає офіціант, дядька ведуть за інший столик, а вона не заспокоюється: - Я думала, що це – фірмовий поїзд, а тут казна-що, жахливі образи, порядним людям тут не місце… - Ми дуже шкодуємо про це непорозуміння, просимо вибачення. Ваш сьогоднішній обід- за рахунок закладу. А особисто від себе додам кошик бананів для вашої мавпочки.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

 Спорт це сила, а горілка це тріло- Sport

 Регулярні фізичні вправи дозволяють запобігати нападам гніву і агресії у дітей. У дослідженні Університету Джорджії /США/ брало участь 208 школярів у віці від 7 до 11 років, переважно із зайвою вагою, що дотримуються сидячого способу життя. 


Програма фізичної діяльності проходила протягом 10-15 тижнів і включала вправи з аеробіки і гімнастики. Психологічні тести визначили, що вже під час занять у дітей значно знижувалися ознаки дратівливості, депресії, тривоги і симптоми нервових розладів. 

На думку доктора Кетрін Девіс, фізкультура є ефективним методом не тільки боротьби з ожирінням, але і з агресивною поведінкою у дітей і підлітків. Загальновідомо, що фізична активність дозволяє і дорослим керувати гнівом. Несподівані спалахи гніву і ворожості пов`язані з ранньою дитячою злочинністю, серцево-судинною і метаболічною дисфункцією у дорослих, що підвищує ризик інфаркту, інсульту і діабету. Лікарі говорять, що фізична активність долає і хронічні хвороби, і позитивно діє на психіку дитини. Крім того, медики з`ясували, що вправи удосконалюють пізнавальні здібності у дітей. 

 Користі помірних занять спортом присвячено кілька недавніх досліджень американських вчених. Були виявлені нові факти, які в черговий раз підтверджують необхідність фізичних навантажень для поліпшення стану здоров’я.

Так, нове дослідження, представлене Американською Асоціацією по боротьбі з раком, вказує, що 150 хвилин занять спортом на тиждень істотно знижують ризик розвитку онкологічних захворювань, причому незалежно від ваги.

Інше дослідження присвячено тому, скільки часу на день жінці в середньому потрібно займатися фізичними вправами. Його результати опубліковані в авторитетному виданні Journal of the American Medical Association. Вчені з’ясували: 60 хвилин для тих, хто хоче просто підтримувати форму, і більше – для тих, хто хоче схуднути. Також вони нагадують про необхідність стежити за денною калорійністю раціону.

Літнім жінкам регулярні тренування можуть допомогти впоратися з прогресуючими хворобами пам’яті, вказує стаття в Proceedings of the National Academy of Sciences.

Незважаючи на користь фізичних навантажень, жінки не повинні забувати про запобіжні заходи. За словами доктора Еліс Чен з Госпіталю Норвалса в Коннектикуті, у багатьох спортивних травм є гендерні особливості. У першу чергу мова йде про розтягування зв’язок. «З-за гормональних особливостей жінки менше відчувають дискомфорт у зв’язках, що може призвести до їх перенапруження і навіть розтягуванню», – пояснює Чен. Також в порівнянні з чоловіками жінки частіше відчувають біль у колінах, особливо в колінної чашечки. «Причина – в анатомічному будову жіночих колін, з-за якого вони піддаються більшому тиску», – говорить Чен.

Щоб знизити ризик травм, жінки повинні приділяти особливу увагу:

Розтяжці
Будь-яке тренування повинна починатися з розтяжки і легкої аеробної розминки і закінчуватися знову ж розтяжкою.

Водного балансу
Вчені закликають пити достатньо води до, під час і після фізичних навантажень, щоб запобігти перегріву і м’язові травми.

Адекватною калорійності раціону
Серйозний недолік калорій може призвести до аменореї та іншим гормональних порушень, а також до остеопорозу.

Гени визначають користь спорту для організму

Багато людей гають час впусту, займаючись спортом, стверджують учені з Університету Лондона (Великобританія). Лише ті з нас, у кого є певні гени, одержують користь для здоров'я від бігу, плавання, вправ на тренажерах. При цьому 20 % населення Землі таких генів не мають.

Протягом декількох тижнів 500 учасників з Європи й США виконували різні фізичні вправи по 30 хвилин п'ять днів у тиждень. Через шість, дванадцять і двадцять тижнів учені відзначили, що організми більшості випробуваних стали поглинати суттєво більше кисню під час вправ.

У той же час, в 20 % учасників максимальний рівень споживаного кисню під час навантажень виріс менш ніж на 5 %, тобто поліпшення можна назвати незначним. Не було відзначено збільшення чутливості до інсуліну в 30 % випробуваних, а це значить, що вправи не змогли знизити ризик розвитку діабету. 

Спрогнозувати, яким буде обсяг споживаного кисню, можна по 30 генах, що підтверджене аналізом зразків м'язової тканини учасників експерименту. Причому 11 з них вирішують, яку користь людині принесуть заняття спортом. П'ята частина землян мають таку структуру генів, яка жодним чином не відбивається на здібності фізичних вправ захищати організм від захворювань серця й діабету. На жаль, носіям таких генів куди корисніше змінити харчування й приймати медикаменти, ніж проводити години у тренажерному залі.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

Армія - України, Росії і інших країн світу ( Army )

 В даний час практично у кожної країни є своя власна армія, створена для захисту інтересів держави як від внутрішніх, так і від зовнішніх ворогів. Десятка самих потужних армій підбиралася на основі їхніх військових історій, збройних операцій і, звичайно, розміру озброєнь. Більшість з цих армій були втягнені в усі відомі світові конфлікти минулих років і Сучасний, включаючи Першу Світову війну, Другу Світову війну і Корейську війну. В добавок, багато з цих армій брали участь у конфліктах, захищаючи свою незалежність.


Пакистан
Армія Пакистану була заснована в 1947 році і зберігає бойову міць, що складається з більш ніж 500,000 військовослужбовців, які є волонтерами, пише mc.com.ua. Військова історія Пакистану включає в себе конфлікти з прикордонними державами, такими як Афганістан та Індія, війна в Перській затоці, в Магадішо і Сомалі на початку 90х. Пакистан також служив в якості союзника США в глобальній війні з тероризмом шляхом надання допомоги в боротьбі з талібами та "Аль-Каїдою" в Афганістані і на кордоні Пакистану.

 Ізраїль

Ізраїль - єдина країна в світі, яка закликає як чоловіків, так і жінок, за деякими винятками. Ізраїльські збройні сили засновані в 1948 і налічують в активі більше 150,000 чоловік. Ізраїль брав участь в Арабо-ізраїльській війні, Шестиденної війни і численних конфліктах з Ліваном і Палестиною.

Росія
Росія зазнала численні зміни до своєї військової історії починаючи з 863. Сьогодні армія називається Збройними Силами Російської Федерації і заснована 7 травня 1992 року. Попередній російські військові організації, включаючи Червону Армію, були залучені в численні регіональні конфлікти, світові війни і холодну війну. Перед розвалом Радянського Союзу наша армія була відома, як найпотужніша армія у світі, яка перевершувала американську за всіма показниками, включаючи число солдатів і кількість ядерних озброєнь. Призов на військову службу - з 18 років, а чисельність армії становить близько 1 млн осіб.

Туреччина
Турецька армія існує ось уже понад 2,000 років. Сучасна Турецька армія - одна з найпомітніших армій, яка дотримувалася нейтралітету під час Другої Світової. Проте Турки були залучені в Корейську війну, а наймасштабнішим конфліктом 20 століття для Туреччини стала війна за незалежність, де брали участь Росія, Великобританія, Греція і Італія. Військова служба в Туреччині обов'язкове, а за розміром сухопутних військ Туреччина займає друге місце в НАТО.

Північна Корея
Корейська народна армія заснована в 1939 році і нараховує вражаюча кількість солдатів - більше одного мільйона. Кількість солдатів резерву, які можуть бути підняті в разі війни за приблизною оцінкою складає близько 7 мільйонів чоловік. Основні конфлікти в історії Північної Кореї - це Корейська і В'єтнамська війна. Суперечності і напруженість між Північною і Південною Кореєю до цих пір існують, і, технічно, цей конфлікт офіційно ще не закінчений. Північна Корея останнім часом підтверджує свій потенціал ядерної та хімічної зброї погрозами на адресу Сполучених Штатів і Південної Кореї.

Німеччина
Німецька армія має одну з найбагатших і помітних військових історій у світі. Німецька армія несе відповідальність за розв'язання Другої Світової війни, коли вона вторглася на територію Польщі. Після закінчення війни, Німеччина була в розділеному стані і після цього формувалася західна німецька армія. Після возз'єднання, армії сходу і заходу з'єдналися в Німецьку армію, яка зараз налічує більше 200,000 солдатів.

Індія
Індійська армія йде корінням до кам'яного віку. Сьогодні, вона знаменита найбільшим числом волонтерів в армії, а налічує армія понад 1 млн осіб. Індійська армія була залучена в обидві світові війни і кілька воєн за власну незалежність. Дуже неприємні стосунки склалися в Індії з Пакистаном.

Британія
Британська армія була заснована в 1661 році і брали участь практично у всіх відомих війнах, таких як Наполеонівські війни, світові війни і т.д. Британська армія мала значний присутність у Північній Ірландії і Балканах, стоячи поряд зі Сполученими Штатами в Перській затоці в 1990х. Також армія Британії надає посильну допомогу для боротьби з міжнародним тероризмом після теракту 11 вересня. Число активних солдатів на службі становить близько 150,000 чоловік, що робить армію Британії другий за величиною в Євросоюзі.

Китай
Народно-визвольна армія Китаю - найчисленніша армія світу, яка містить понад 2,25 млн осіб, і це після значного скорочення сил в останні роки. Китайська армія була заснована в 1927 році, і брала участь в Китайсько-Японському конфлікті, Другої Світової війни, Корейської і В'єтнамської війни. Технічно служба в армії є обов'язковою з 18 років, але Китай ніколи не відчував проблем з кадрами, бо китайських чоловіків, які йшли в армію добровільно, завжди було навіть більше, ніж достатньо.

США
Армія Сполучених Штатів Америки починає своє існування в 1775 році, коли була створена континентальна армія для участі в революційній війні. Штати брали участь у всіх світових війнах, Корейській війні, В'єтнамської, Війні в затоці, і зараз у війні проти світового тероризму. Активна бойова сила Сполучених Штатів становить понад 500,000 чоловік і понад мільйон резервістів і солдатів національної гвардії. Армійські бази Америки знаходяться практично по всьому світу, а служба в армії зараз знаходитися на добровільній основі.

Аналітики Китайської академії соціальних досліджень (КАSS) визначили трійцю найпотужніших армій світу.

На перше місце в цьому рейтингу автори "жовтої книги" по світовій економіці і міжнародному розвитку КАSS поставили США. На другому місці значиться Китай. На думку фахівців, російська армія теж входить в трійку лідерів, але займає останнє місце.

Китайські аналітики оцінюють військову потужність США в 90,08 балу за шкалою, що складається з 100 балів. За оцінками авторів документа, для Китаю цей показник складає 33,3 пункту, для Росії - 31,08.

Як заявив директор Інституту світової економіки і міжнародної політики КАSS Лі Шаоцзюнь, коментуючи дані "жовтої книги", головна причина, по якій Китай займає таку високу позицію в даній сфері, - велика кількість військ і зброї.

За даними експертів, чисельність китайської армії складає 2,25 млн чоловік. У армії США налічується всього 1,5 млн чоловік, проте вона володіє сучасним високотехнологічним озброєнням, якого немає ні у Китаю, ні у Росії.

Як відзначають аналітики, Росія потрапила в трійку лідерів за загальною чисельністю озброєнь. Так, в російській армії налічується більше 22,8 тис. танків, тоді як у Китаю і США таких машин всього по 8 тисяч.

Китайський високопоставлений військовий Сюй Гуані заявив, що, на його думку, буде доцільніше все ж таки поставити Китай після Росії.
 

Як повідомлялося раніше, народно-визвольна армія Китаю за два-три найближчі роки повинна скоротитися на 700 тисяч людей.

Скорочення пройде в рамках реформи, мета якої - зробити китайську армію сучасною і високотехнологічною.

Українці - дивіться, аналізуйте і робіть висновки.

Те що масово приховують від нас!!!

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

 Кому сподобався цей сайт і хоче щоб він розвивався, то прошу зробити грошовий вклад, любу суму для розвитку. Просто натисніть donate і внесіть на наш рахунок ту суму яку вам не жаль. 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Коли Ви переглянули сайт, збережіть його в улюбленому

     і розкажіть про цей сайт своїм друзям


 
Make a Free Website with Yola.