Генерал заходить у казарму, пальцем по подаконніку проводить, там пил, генерал днювального:- Какя з цього приводу є приказка?-Свиня скрізь бруд знайде, товаришу генералMraK 12/04/08Днювальний роти сидить на тумбочці і читає цікавий детектив. У розташування роти заходить командир полку і не чує ніякої команди. Днювальний, захоплений читанням, його не помічає.Командир підходить до нього і питає:- Ви днювальний?- Я, - відповідає той і продовжує читати.- Добре влаштувався!- А ви хто? - Не відриваючись від книги.- Командир полку!- Теж добре влаштувався!

 Матрос запитує капітана, старого морського вовка:- Капітан, а правда, що вас акула вкусила?- Правда, матрос!- А куди?- А ось це - неправда! ..ЛИС 04/02/05Молодий солдат задає сержанту питання:- Чому по команді "Кроком руш!" рух починають саме з лівої ноги?- Дурень! Тому що з двох ніг крокувати ніяк не можна!

 Перевіряючому зі штабу округу представляють трьох солдатів:двох здоровенних накачаних чолов'яга і одного щупленька і маленького.Прапорщик каже:- А це - наше елітне відділення. Так би мовити, трохи що, одразу - на перший рубіж!Перевіряючий запитує перший солдата:- Хто такий?- Рядовий Іванчук, майстер спорту з вільної боротьби і з боксу!- Молодець! Красень! А ти хто будеш? - Звертається до другого.- Рядовий Сидорчук, чорний пояс з карате, також володію багатьма східними єдиноборствами!- Молодець! Ну а ти хто? - Поблажливо звертається до третього, самому дохлий.- Рядовий Нестерчук, майстер спорту з шахів. Я командую цими двома дубами!

Часовий - на посту. Підходить майор:- Прізвище?- Рядовий Петров!- Скільки чоловік у роті?- Сімдесят!- А в батальйоні?- Двісті п'ятдесят, товариш майор!- А ти чого військову таємницю розкриваєш?! Раптом я - шпигун?! Постріл. Солдат:- Ти дивися, яка сволота! Майором прикинувся!

  За кухлем пива Мюллер питає:- Скажіть Штірліц, а який Ваш улюблений фільм?- "Волга-Волга", хотів було відповісти Штірліц. Але вчасно схаменувся і сказав - Фольксваген-Фольксваген!Гість 20/01/05У парашутиста перший стрибок. Летить він, і з переляку забув де кільце знаходиться. Раптом бачить з землі йому якийсь мужик летить назустріч. Порівнялися - парашутист запитує:- Чуєш друг, де тут кільце, смикати за що?- Я не в курсі, я сапер, але ти краще нічого не чіпай.Гість 20/01/05Розгніваний сержант вбігає в казарму і кричить:- Яка сволота 5 хвилин тому сказала моїй дівчині на прохідній, що кожна нашивка означає дитини???Гість 20/01/05На заняттях з загальної підготовки прапорщик:- Вода-це рідина без запаху, кольору і смаку. Кипить при температурі 90 градусів.Солдат:- А нам на фізфак говорили, що вона кипить при 100.Прапорщик, відкриваючи довідник:- Правильно при 100, це я з прямим кутом переплутав.

- Чому у військових дружини зазвичай або вчителя або мед.працівника?- Тому що вони або тупі, або хворі!Гість 13/01/05Знімають фільм про Другу Світову. Російський солдат таємно підповзає до німецького танку. У руках "коктель Молотова". Підповз, збирається кинути пляшку в танк. Раптом з кущів бабуські визирає і каже: "Молодий чоловік, пляшечку не викидаємо".Рижик 06/01/05Спить прапорщик. Раптом - в кімнаті шерех. Він схоплюється:- Хто тут?- Тут нікого немає.- Я не питаю, кого тут немає, я питаю, хто тут є!Гість 06/01/05- Навіщо мені вивчати автомат? Служити-то буду кухарем!- По-перше, багнетом можна чистити картоплю. А по-друге, якщо тихріновий кухар, автомат тебе врятує від гніву товаришів по зброї.

 Два близнюка на медогляді у військкоматі. Перший виходить з кабінету, другий запитує:- Hу що, взяли?- Hі, комісували.- Пройди ще раз, а то мені роздягатися не хочеться.Через кілька хвилин:- Тебе взяли!Гість 27/12/04Один майоp говоpит дpугому:- Чув, до нас у частину pядов напpаво. Прізвище - Індезіт.- І що?- Пpослужіт довго!

- Собака - друг людини, - сказав солдат, пpівязивая pемнем пpапоpщіка за гоpло до забоpу.

Солдат підходить до командіpу:- Мені у відпустку треба - дружина pодіть повинна ...Командіp відпускає його, чеpез тиждень солдат повертається.- Hу, Петро, ​​хто pодился - син чи дочка?- Чеpез дев'ять місяців дізнаємося

У військкоматі призовник скаржиться офіцерові:- Товариш полковник, а чому за відмазку від армії ви зі всіх берете 500,а з мене 1000 доларів?- Тому що, дорогий Чмирьов .. одна твоя прізвище на 800 баксів тягне!